XNotebooks XA58 en CNI18 review

Haasje over met een 5850 en 5870 in Crossfire

Door


Specificaties

Algemeen
 
MerkXNotebooksXNotebooks
ProductnaamDominator XA58Mediator CNI18
ProductcodeXA58CNI18
DetailsProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeLaptopLaptop
Processor / Chipset / Geheugen
Processor typeIntel Core i7 620MIntel Core i7 840QM
Processor klokfrequentie2.67 GHz1.87 GHz
ChipsetIntel HM55
Geheugen capaciteit4 GB8 GB
Type geheugenDDR3DDR3
SODIMM sloten22
Vrije SODIMM sloten00
Werkgeheugen uitbreidbaar tot8 GB8 GB
Scherm
Scherm diagonaal15.4 inch18.4 inch
Resolutie1680x10501920x1080
Pixeldichtheid129 ppi120 ppi
LED-achtergrondverlichting
Touchscreen
Graphics
GPU typeATI Mobility Radeon HD 5850ATI Mobility Radeon HD 5870 X2
Geïntegreerde / losse GPULosse chipLosse chip
Videogeheugen1 GB2 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit320 GB80 GB
Harddisk toerental7200 rpm7200 rpm
Harddisk/SSD 1 capaciteit320 GB80 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productSeagate ST93205620ASIntel X25-M Postville 80 GB
Optische drive merk/productTSSTCorp TS-L633CTSSTcorp SN-S083C
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN adapterRealtek PCIe GBERealtek PCIe GBE
LAN snelheid1000 Mbit/s1000 Mbit/s
WLAN / WiFi standaard802.11n802.11n
WLAN adapterIntel Centrino 6300AGNIntel Centrino 6300AGN
Modem
Bluetooth
3G (HSPA/UMTS)
Aansluitingen
ExpressCard (type)54
Smartcard
USB 2.022
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)2
FireWire - 4-pin (Mini)11
FireWire - Totaal11
eSATA1
Cardreader - CF
Cardreader - SD
Cardreader - MS
Cardreader - XD
TV-uitgang
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Aansluiting dockingstation
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie2.0 MPixel2.0 MPixel
Sensors
Vingerafdruklezer
Overige hardware
Geïntegreerde microfoon
TV-tuner analoog
TV-tuner DVB-T
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)58 Wh
Gewicht totaal2840 gram5600 gram
Gewicht excl. accu2520 gram
Windows benchmarks
3DMark061236116521
3DMark Vantage738613301
PCMark05 - CPU85268383
PCMark05 - Memory685510052
PCMark05 - Graphics1314512164
PCMark05 - HDD884525895
PCMark Vantage - System730911451
PCMark Vantage - Memories Score49827404
PCMark Vantage - TV and Movies Score43494784
PCMark Vantage - Gaming Score794512744
PCMark Vantage - Music Score893213430
PCMark Vantage - Communications Score85066971
PCMark Vantage - Productivity Score746315745
PCMark Vantage - HDD Score720325470
HD Tune 3.10 - Minimum5.4 MB/s100.9 MB/s
HD Tune - Maximum99.3 MB/s182.1 MB/s
HD Tune - Average74.8 MB/s160.8 MB/s
HD Tune - Access Time17.4 ms0.2 ms
HD Tune - Burst Rate125.2 MB/s96.4 MB/s
HD Tune - CPU usage-1.0 %-1.0 %
Cinebench 10 (Multi-CPU, 32-bit)908011857
Energieverbruik / Accu
Accutest PCMark0572 min.64 min.


Vergelijken

In deze review besproken twee producten

  Product Laagste prijs

XNotebooks Dominator XA58

Laptop, Intel Core i7 620M, 4 GB, 15.4 inch, 1680x1050, ATI Mobility Radeon HD 5850, 320 GB

Specificaties Testresultaten Reviews

XNotebooks Mediator CNI18

Laptop, Intel Core i7 840QM, 8 GB, 18.4 inch, 1920x1080, ATI Mobility Radeon HD 5870 X2, 80 GB

Specificaties Testresultaten Reviews

Lees ook deze laptop/tablet artikelen op Hardware.Info

Vond je deze review nuttig?

Lees dan voortaan onze uitgebreidste reviews als eerste én steun deze site, met een abonnement op Hardware.Info Magazine - nu ook alleen digitaal beschikbaar!

*