Deze vijf geteste, grote schermen zijn in de aanbieding voor Black Friday

13 reacties

Ben je op zoek naar een grote monitor? Deze vijf door het testlab geteste modellen zijn nu in de aanbieding. Je kunt tot 24 procent besparen. Check deze vergelijkingstabel voor alle details. Ben je op zoek naar wat anders, bekijk hier ons totaaloverzicht. 

Asus RoG Swift PG35VQ
Op de dure Asus ROG Swift PG35VQ krijg je 24 procent korting.

Merk Product Scherm Resolutie Paneeltechniek Laagste prijs Korting
Acer Predator Z35P 35 3440x1440 VA / MVA / PVA € 599 19%
AOC AG353UCG 35 3440x1440 VA / MVA / PVA € 1.799 10%
Asus RoG Swift PG35VQ 35 3440x1440 VA / MVA / PVA € 1.981 24%
Iiyama G-Master GB3461WQSU-B1 Red Eagle 34 3440x1440 IPS / PLS / AHVA € 399 14%
Iiyama ProLite XUB3493WQSU-B1 34 3440x1440 IPS / PLS / AHVA € 329 12%
Hieronder vind je een uitgebreid specificatie- en prestatieoverzicht.

Algemeen
 
MerkAcerAOCAsusIiyamaIiyama
ProductnaamPredator Z35PAG353UCGRoG Swift PG35VQG-Master GB3461WQSU-B1 Red EagleProLite XUB3493WQSU-B1
ProductcodeUM.CZ1EE.P01AG353UCG90LM03T0-B02370GB3461WQSU-B1XUB3493WQSU-B1
DetailsProductinfoProductinfoProductinfoProductinfoProductinfo
Paneeleigenschappen
Scherm formaat35 inch35 inch35 inch34 inch34 inch
Resolutie3440x14403440x14403440x14403440x14403440x1440
Pixeldichtheid107 ppi107 ppi107 ppi110 ppi110 ppi
PaneeltechniekVA / MVA / PVAVA / MVA / PVAVA / MVA / PVAIPS / PLS / AHVAIPS / PLS / AHVA
Gebogen scherm
Kromming (curve)1800 R2000 R1800 R
BacklightLEDLEDLEDLEDLED
Beeldverhouding21:921:921:921:921:9
Pixelgrootte0.238 mm0.2382 mm0.238 mm0.233 mm0.233 mm
Ondersteuning voor 3D
Touchscreen
Overdrive optie aanwezig
120 Hz
144 Hz
AMD FreeSync
AMD FreeSync min. freq.1 Hz48 Hz48 Hz
AMD FreeSync max. freq.200 Hz144 Hz75 Hz
G-sync compatible
Nvidia G-Sync
Nvidia G-Sync min. freq.30 Hz1 Hz24 Hz
Nvidia G-Sync max. freq.120 Hz200 Hz180 Hz
Maximale verversingsfrequentie120 Hz200 Hz200 Hz144 Hz75 Hz
Anti motion blurULMBULMB
HDR
DisplayHDRDisplayHDR 1000DisplayHDR 1000
HDR10
HDR10+
Dolby Vision
HLG
Aansluitingen & functionaliteit
D-Sub (VGA) ingang
HDCP compatible
DVI ingang
HDMI
Aantal HDMI ingangen11122
Hoogst ondersteunde HDMI-versie1.42.02.02.02.0
MHL
DisplayPort
Mini-DisplayPort ingang
Aantal DisplayPort ingangen12121
DisplayPort uitgang
Hoogst ondersteunde DisplayPort versie1.41.41.41.2
USB Type-C (Thunderbolt)
USB Type-C (Data)
Picture-in-Picture on-screen
Picture-by-Picture on-screen
3,5mm jack audio uit
3,5mm jack audio in
3,5mm jack microfoon-ingang
Geïntegreerde USB HUB
USB versie3.03.13.03.03.0
Geïntegreerde luidsprekers
Geïntegreerde webcam
Geheugenkaartlezer
Geïntegreerde TV-tuner
Fysieke eigenschappen
Afmeting - Breedte85.2 cm83.1 cm83.1 cm81.5 cm81.7 cm
Afmeting - Hoogte44.8 cm44 cm37.7 cm36.7 cm41.7 cm
Afmeting - Diepte30.9 cm83.1 cm30 cm23 cm23 cm
In hoogte verstelbaar
Minimum hoogte bovenrand44.8 cm43 cm45.3 cm40.8 cm41.7 cm
Maximum hoogte bovenrand58.2 cm54 cm54.8 cm53.5 cm54.5 cm
Maximaal in hoogte verstelbaar13.4 cm11 cm9.5 cm12.7 cm12.8 cm
Portretmodus
BeugelbevestigingVesa 100mmVesa 100mmVesa 100mmVesa 100mmVesa 100mm
Gewicht12.5 kg14.18 kg13.6 kg9.82 kg9.62 kg
KleurZwart/RoodZwart/RoodZwartZwartZwart
VoedingExternExternInternIntern
Eigenschappen fabrikantopgave
EnergielabelBDBBA
Aantal kleuren16.7 mln16.7 mln1070 mln16.7 mln16.7 mln
AdobeRGB
AdobeRGB dekking95 %
DCI-P3
DCI-P3 dekking90 %
Reactietijd4 ms1 ms4 ms1 ms4 ms
Helderheid300 cd/m²1000 cd/m²1000 cd/m²350 cd/m²400 cd/m²
Contrastratio2500 : 12000 : 1500000 : 11000 : 11000 : 1
Maximale horizontale kijkhoek178 °178 °178 °178 °178 °
Maximale verticale kijkhoek178 °178 °178 °178 °178 °
Flikker reductie
Stroomverbruik (actief)65 W105 W0.5 W43 W
Stroomverbruik (in standby)0.47 W0.5 W0.5 W0.5 W
Garantie
Garantie termijn2 jaar3 jaar3 jaar3 jaar2 jaar
Meegeleverde accessoires
Afstandsbediening
Digitale videokabel meegeleverd
Reactietijden en inputlag
Overdrive standaard aan
Reactietijd (0%-100%)6.5 ms5.3 ms4.5 ms6.1 ms6.2 ms
Reactietijd (100%-0%)3.9 ms4.9 ms4.3 ms5.0 ms5.9 ms
Reactietijd (0%-100%-0%)10.4 ms10.2 ms8.8 ms11.1 ms12.1 ms
Reactietijd (20%-80%)9.1 ms10.4 ms2.3 ms8.9 ms11.5 ms
Reactietijd (80%-20%)10.3 ms11.6 ms2.9 ms6.9 ms8.4 ms
Reactietijd (20%-80%-20%)19.4 ms22 ms5.2 ms15.8 ms19.9 ms
Reactietijd OD max (0%-100%)3.8 ms4.5 ms5.3 ms3.8 ms5.6 ms
Reactietijd OD max (100%-0%)3.7 ms4.9 ms5.0 ms4.9 ms5.8 ms
Reactietijd OD max (0%-100%-0%)7.5 ms9.4 ms10.3 ms8.7 ms11.4 ms
Reactietijd OD max (20%-80%)1.6 ms1.5 ms2.0 ms2.9 ms5.1 ms
Reactietijd OD max (80%-20%)2.4 ms3.3 ms3.4 ms4.6 ms6.3 ms
Reactietijd OD max (20%-80%-20%)4 ms4.8 ms5.4 ms7.5 ms11.4 ms
Overshoot OD max42 %1.2 %32.8 %23.4 %18 %
Undershoot OD max13 %0.9 %1.6 %2.3 %3 %
Reactietijd OD opt. (0%-100%)4.3 ms4.6 ms4.5 ms4.8 ms5.8 ms
Reactietijd OD opt. (100%-0%)4.1 ms5 ms4.3 ms4.8 ms5.7 ms
Reactietijd OD opt. (0%-100%-0%)8.4 ms9.6 ms8.8 ms9.6 ms11.5 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%)3 ms2.7 ms2.3 ms4.9 ms7.4 ms
Reactietijd OD opt. (80%-20%)2.9 ms3.3 ms2.9 ms5.4 ms7.3 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%-20%)5.9 ms6 ms5.2 ms10.3 ms14.7 ms
Overshoot OD opt.16 %1.2 %21.0 %3.2 %4.1 %
Undershoot OD opt.12 %0.8 %3.8 %2.4 %2 %
Naam stand OD opt.NormalMediumNormal+1-1
Input lag t.o.v. CRT0 ms0 ms0 ms0 ms0 ms
Input lag laag (boven)10.7 ms4.1 ms14.0 ms19 ms1.6 ms
Input lag gemiddeld (midden)14.4 ms15.5 ms16.5 ms26.5 ms9.5 ms
Input lag hoog (onder)17.7 ms19.1 ms18.9 ms26.8 ms16.9 ms
Beeldopbouwtijd7 ms15 ms4.9 ms7.8 ms15.3 ms
Energieverbruik
Energieverbruik 150 cd/m² (wit)48.8 W46.9 W67.4 W31.8 W18.6 W
Energieverbruik 150 cd/m² (zwart)38.7 W46.5 W47.2 W28.8 W18.8 W
Energieverbruik helderheid maximaal (wit)71.2 W91.7 W112.0 W48.6 W41.4 W
Energieverbruik helderheid maximaal (zwart)61.3 W91.5 W47.8 W45.8 W41.5 W
Energieverbruik (standby)0.3 W0.5 W0.1 W0.5 W0.2 W
Energieverbruik (uit)0.3 W0.2 W0.1 W0.5 W0.2 W
Standaardweergave helderheid en contrast
Standaardweergave profielinstelling monitoruserNormalRacing ModeUser colorUser Color
Helderheid minimaal wit55.52 cd/m²20.56 cd/m²16.7 cd/m²81.65 cd/m²82.5 cd/m²
Helderheid maximaal wit350.3 cd/m²610.5 cd/m²537.0 cd/m²333 cd/m²476 cd/m²
Helderheid maximaal zwart0.17 cd/m²0.24 cd/m²0.21 cd/m²0.38 cd/m²0.52 cd/m²
Contrast maximale helderheid2060.6 : 12543.8 : 12557.1 : 1876.3 : 1915.4 : 1
Contrast transverse 150 cd/m²2149 : 12585 : 12448 : 1877 : 1938 : 1
Fullscreen helderheid wit 150 cd/m²150.46 cd/m²154.93 cd/m²147.46 cd/m²150.26 cd/m²151.6 cd/m²
Fullscreen helderheid zwart 150 cd/m²0.07 cd/m²0.06 cd/m²0.06 cd/m²0.17 cd/m²0.17 cd/m²
Contrast full screen 150 cd/m²2149.4 : 12582.2 : 12457.7 : 1883.9 : 1891.8 : 1
HDR Beeldkwaliteit - Standaard preset
HDR piekhelderheid Chromecast1172 cd/m²463.2 cd/m²
Geteste beeldpresetGamingStandaardHDRHDR ON
Max helderheid wit - (full screen)1259.5 cd/m²809 cd/m²337.6 cd/m²463.1 cd/m²
Max helderheid wit - (5% window)1298.2 cd/m²1064 cd/m²337.6 cd/m²463.1 cd/m²
Max helderheid zwart0 cd/m²0.06 cd/m²0.35 cd/m²0.50 cd/m²
Contrast - HDR modus17733 : 1965 : 1926 : 1
Gemiddeld dE ICtCp grayscale tracking (w/o Lum)1.792.046.343.91
Gemiddeld dE ICtCp grayscale tracking (w Lum)6.844.297.388.74
Gemiddeld dE ICtCp color checker (w/o Lum)1.743.113.447.76
Gemiddeld dE ICtCp color checker (w Lum)9.146.787.2511.22
Dekking Rec.2020 kleurruimte65.4 %64 %61.3 %48.9 %
Dekking DCI P3 kleurruimte90.3 %87.8 %84.4 %68.2 %
Dekking Rec.709 kleurruimte100 %100 %100 %92.2 %
Contrast (4x4 checkerboard)3996 : 1878 : 1497 : 1
HDR Beeldkwaliteit - Preset met maximale piekhelderheid
Geteste beeldpresetGamingStandaardHDRHDR ON
Max helderheid - HDR modus (full screen)1259.5 cd/m²809 cd/m²337.6 cd/m²463.1 cd/m²
Max helderheid - HDR modus (5% window)1298.2 cd/m²1064 cd/m²337.6 cd/m²463.1 cd/m²
Min helderheid - HDR modus0 cd/m²0.06 cd/m²0.35 cd/m²0.50 cd/m²
Contrast - HDR modus17733 : 1965 : 1926 : 1
Gemiddeld dE ICtCp grayscale tracking (w/o Lum)1.792.046.343.91
Gemiddeld dE ICtCp grayscale tracking (w Lum)6.844.297.388.74
Gemiddeld dE ICtCp color checker (w/o Lum)1.743.113.447.76
Gemiddeld dE ICtCp color checker (w Lum)9.146.787.2511.22
Dekking Rec.2020 kleurruimte65.4 %64 %61.3 %48.9 %
Dekking DCI P3 kleurruimte90.3 %87.8 %84.4 %68.2 %
Dekking Rec.709 kleurruimte100 %100 %100 %92.2 %
HDR beeldkwaliteit - optimale preset
Naam beeldpresetGamingStandaardHDR
Max. helderheid (full screen)1259.5 cd/m²809 cd/m²337.6 cd/m²
Max. helderheid (5% window)1298.2 cd/m²1064 cd/m²337.6 cd/m²
Min. helderheid (full screen)0 cd/m²0.06 cd/m²0.35 cd/m²
Contrast (4x4 checkerboard)3770 : 1
Contrast (full screen)17733 : 1
Gemiddeld dE ICtCp grayscale tracking (w/o Lum)1.792.046.34
Gemiddeld dE ICtCp grayscale tracking (w Lum)6.844.297.38
Gemiddeld dE ICtCp color checker (w/o Lum)1.743.113.44
Gemiddeld dE ICtCp color checker (w Lum)9.146.787.25
Dekking Rec.2020 kleurruimte65.4 %64 %61.3 %
Dekking DCI-P3 kleurruimte90.3 %87.8 %84.4 %
Dekking Rec.709 kleurruimte100 %100 %100 %
Uniformiteit
Laagste t.o.v. hoogste wit79 %82 %87 %79 %82 %
Gemiddelde t.o.v. hoogste wit91 %89 %92 %87 %87 %
Laagste helderheid wit121.89 cd/m²128.00 cd/m²129.00 cd/m²119.00 cd/m²120.80 cd/m²
Hoogste helderheid wit154.50 cd/m²155.67 cd/m²149.00 cd/m²151.00 cd/m²148.00 cd/m²
Laagste t.o.v. hoogste zwart65 %59 %67 %49 %76 %
Gemiddelde t.o.v. hoogste zwart80 %71 %80 %63 %85 %
Laagste helderheid zwart0.06 cd/m²0.05 cd/m²0.05 cd/m²0.11 cd/m²0.12 cd/m²
Hoogste helderheid zwart0.09 cd/m²0.09 cd/m²0.07 cd/m²0.23 cd/m²0.16 cd/m²
Contrast checkerboard 150 cd/m²1871 : 12267 : 12383 : 1904 : 1952 : 1
Kijkhoeken
45° links rest. helderheid54 %29 %30 %34 %32 %
45° links gem. kleurafwijking ΔE 20008.319.619.618.018.8
45° links SD kleurafwijking ΔE 20003.35.14.45.66.2
45° rechts rest. helderheid53 %30 %30 %32 %28 %
45° rechts gem. kleurafwijking ΔE 20008.519.219.618.419.7
45° rechts SD kleurafwijking ΔE 20003.24.54.16.56.8
45° boven rest. helderheid32 %21 %22 %32 %30 %
45° boven gem. kleurafwijking ΔE 200018.224.925.022.023.2
45° boven SD kleurafwijking ΔE 20005.56.55.86.77.5
45° onder rest. helderheid31 %21 %23 %29 %27 %
45° onder gem. kleurafwijking ΔE 200018.224.524.424.224.9
45° onder SD kleurafwijking ΔE 20005.56.55.67.38.1
Standaardmodus kleurweergave
Gemeten kleurruimtesRGBDCI-P3sRGBsRGBsRGB
Helderheid wit 150 cd/m²150.43 cd/m²155.08 cd/m²146.88 cd/m²149.17 cd/m²150.15 cd/m²
Helderheid zwart 150 cd/m²0.07 cd/m²0.06 cd/m²0.06 cd/m²0.17 cd/m²0.16 cd/m²
Kleurtemperatuur wit6157 K6153 K6396 K5930 K5947 K
Afwijking van ideale kleurtemperatuur347 K351 K108 K574 K557 K
Contrast 150 cd/m² (standaardmodus)2149 : 12585 : 12448 : 1877 : 1938 : 1
Dekking standaard gamut99.8 %89.3 %93.1 %100 %93.3 %
Kleurafwijking wit ΔE 20006.25.150.987.1611.03
Kleurafwijking grijs 80 ΔE 20006.64.271.46.849.44
Kleurafwijking grijs 65 ΔE 20006.544.162.16.58.91
Kleurafwijking grijs 50 ΔE 20006.53.783.216.028.28
Kleurafwijking grijs 35 ΔE 20006.373.913.995.537.51
Kleurafwijking zwart ΔE 20000.760.460.631.551.08
Kleurafwijking huid donker ΔE 20004.3635.331.65.36
Kleurafwijking huid licht ΔE 20005.082.913.652.918.61
Kleurafwijking hemelsblauw ΔE 20005.063.395.014.094.07
Kleurafwijking bladgroen ΔE 20003.111.843.821.872.88
Kleurafwijking bloemblauw ΔE 20003.272.584.072.44.13
Kleurafwijking blauwgroen ΔE 20003.882.992.174.525.37
Kleurafwijking oranje ΔE 20002.151.673.541.736.8
Kleurafwijking paars blauw ΔE 20003.072.754.911.732.7
Kleurafwijking middenrood ΔE 20002.971.523.581.894.99
Kleurafwijking paars ΔE 20003.783.274.531.732.85
Kleurafwijking geelgroen ΔE 20001.910.931.571.882.91
Kleurafwijking oranjegeel ΔE 20002.561.532.471.566.03
Kleurafwijking blauw ΔE 20002.563.185.21.342.13
Kleurafwijking groen ΔE 20002.332.133.042.123.71
Kleurafwijking rood ΔE 20001.71.793.061.744.09
Kleurafwijking geel ΔE 20002.191.491.091.664.27
Kleurafwijking magenta ΔE 20002.681.73.562.344.24
Kleurafwijking cyaan ΔE 20004.463.124.484.853.95
Kleurafwijking 100% Rood ΔE 20002.025.231.663.213.72
Kleurafwijking 100% Groen ΔE 20003.172.351.322.45.1
Kleurafwijking 100% Blauw ΔE 20001.821.592.753.562.86
Kleurafwijking 100% Cyaan ΔE 20004.313.691.066.546.98
Kleurafwijking 100% Magenta ΔE 20001.792.221.673.163.52
Kleurafwijking 100% Geel ΔE 20003.41.730.621.973.51
SD color checker afwijking ΔE 20001.631.171.441.852.38
Gem. color checker afwijking ΔE 20003.552.682.883.215.03
SD kleurafwijking ΔE 20001.020.941.411.261.53
Gem. kleurafwijking ΔE 20003.072.443.092.624.37
Gamma 0%2.22.22.22.21.28
Gamma 10%1.891.891.902.132.05
Gamma 20%2.012.011.952.202.15
Gamma 30%2.062.071.972.222.21
Gamma 40%2.092.111.992.232.27
Gamma 50%2.112.142.002.242.35
Gamma 60%2.132.152.002.242.41
Gamma 70%2.152.152.002.242.53
Gamma 80%2.172.142.002.242.71
Gamma 90%2.162.172.012.273.07
Gamma 100%2.22.22.22.22.27
SD gamma0.110.110.080.070.44
Gemiddeld gamma2.092.122.222.37
Gamma (afwijking van 2,2)0.110.10.20.020.17
Grijsafwijking 0% ΔE 20000.750.460.641.571.08
Grijsafwijking 10% ΔE 20003.944.175.701.072.48
Grijsafwijking 20% ΔE 20005.353.956.152.593.89
Grijsafwijking 30% ΔE 20005.853.676.023.254.73
Grijsafwijking 40% ΔE 20006.143.605.863.795.78
Grijsafwijking 50% ΔE 20006.373.695.094.476.97
Grijsafwijking 60% ΔE 20006.263.804.305.087.50
Grijsafwijking 70% ΔE 20006.363.963.545.658.11
Grijsafwijking 80% ΔE 20006.493.832.336.238.86
Grijsafwijking 90% ΔE 20006.604.291.236.579.52
Grijsafwijking 100% ΔE 20006.205.250.986.8011.14
SD grijsafwijking ΔE 20001.420.871.961.862.88
Gem. grijsafwijking ΔE 20005.573.733.94.286.25
sRGB kleurweergave X-Rite i1 Display Pro & Basic Pro 2
Helderheid wit 150 cd/m²150.51 cd/m²341.12 cd/m²
Helderheid zwart 150 cd/m²0.01 cd/m²0.14 cd/m²
Kleurtemperatuur wit6269 K6317 K
Afwijking van ideale kleurtemperatuur231 K183 K
Contrast 150 cd/m² (sRGB modus)15051 : 12437 : 1
Dekking gamut95.5 %94.8 %
Kleurafwijking wit ΔE 20003.761.84
Kleurafwijking grijs 80 ΔE 20003.492.5
Kleurafwijking grijs 65 ΔE 20003.343.21
Kleurafwijking grijs 50 ΔE 20002.964.11
Kleurafwijking grijs 35 ΔE 20002.874.85
Kleurafwijking zwart ΔE 20000.040.6
Kleurafwijking huid donker ΔE 20002.315.11
Kleurafwijking huid licht ΔE 20002.144.26
Kleurafwijking hemelsblauw ΔE 20003.315.29
Kleurafwijking bladgroen ΔE 20001.863.66
Kleurafwijking bloemblauw ΔE 20002.714.06
Kleurafwijking blauwgroen ΔE 20001.412.47
Kleurafwijking oranje ΔE 20001.633.97
Kleurafwijking paars blauw ΔE 20002.654.27
Kleurafwijking middenrood ΔE 20001.973.29
Kleurafwijking paars ΔE 20002.223.23
Kleurafwijking geelgroen ΔE 20000.781.84
Kleurafwijking oranjegeel ΔE 20001.532.99
Kleurafwijking blauw ΔE 20002.683.89
Kleurafwijking groen ΔE 20001.253.01
Kleurafwijking rood ΔE 20001.642.8
Kleurafwijking geel ΔE 20000.71.49
Kleurafwijking magenta ΔE 200023.07
Kleurafwijking cyaan ΔE 20003.274.64
Kleurafwijking 100% Rood ΔE 20001.141.55
Kleurafwijking 100% Groen ΔE 20000.281.09
Kleurafwijking 100% Blauw ΔE 20002.392.51
Kleurafwijking 100% Cyaan ΔE 20002.371.34
Kleurafwijking 100% Magenta ΔE 20001.571.48
Kleurafwijking 100% Geel ΔE 20000.20.63
SD kleurafwijking ΔE 20000.991.31
Gem. kleurafwijking ΔE 20002.022.97
Gamma 0%1.281.28
Gamma 10%1.881.96
Gamma 20%2.012.01
Gamma 30%2.072.03
Gamma 40%2.112.05
Gamma 50%2.142.05
Gamma 60%2.172.06
Gamma 70%2.192.05
Gamma 80%2.212.05
Gamma 90%2.232.07
Gamma 100%2.272.27
SD gamma0.220.18
Gemiddeld gamma2.072.01
Gamma (afwijking van 2,2)0.130.19
Grijsafwijking 0% ΔE 20000.040.59
Grijsafwijking 10% ΔE 20002.264.76
Grijsafwijking 20% ΔE 20002.575.46
Grijsafwijking 30% ΔE 20002.755.80
Grijsafwijking 40% ΔE 20002.855.86
Grijsafwijking 50% ΔE 20002.765.61
Grijsafwijking 60% ΔE 20002.695.16
Grijsafwijking 70% ΔE 20003.024.47
Grijsafwijking 80% ΔE 20003.163.54
Grijsafwijking 90% ΔE 20003.552.59
Grijsafwijking 100% ΔE 20003.741.93
SD grijsafwijking ΔE 20000.791.61
Gem. grijsafwijking ΔE 20002.744.26

6 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Ultimate Acer Predator Z35P

Acer Predator Z35P

  • 35 inch
  • 3440x1440
  • 107 ppi
  • VA / MVA / PVA
  • Gebogen scherm
  • Nvidia G-Sync
  • 120 Hz
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 4 ms
  • 300 cd/m²
  • 2500 : 1

€ 852,96

2 winkels
AOC AG353UCG

AOC AG353UCG

  • 35 inch
  • 3440x1440
  • 107 ppi
  • VA / MVA / PVA
  • Gebogen scherm
  • AMD FreeSync
  • Nvidia G-Sync
  • 200 Hz
  • HDR
  • HDMI
  • DisplayPort
  • AdobeRGB
  • 1 ms
  • 1000 cd/m²
  • 2000 : 1

€ 1.486,69

8 winkels
Asus RoG Strix XG32VQ

Asus RoG Strix XG32VQ

  • 31.5 inch
  • 2560x1440
  • 93 ppi
  • VA / MVA / PVA
  • Gebogen scherm
  • AMD FreeSync
  • 144 Hz
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 4 ms
  • 300 cd/m²
  • 3000 : 1

€ 623,88

1 winkel
Ultimate Asus RoG Swift PG35VQ

Asus RoG Swift PG35VQ

  • 35 inch
  • 3440x1440
  • 107 ppi
  • VA / MVA / PVA
  • Gebogen scherm
  • Nvidia G-Sync
  • 200 Hz
  • HDR
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 4 ms
  • 1000 cd/m²
  • 500000 : 1

€ 2.559,00

6 winkels
Great Value Iiyama G-Master GB3461WQSU-B1 Red Eagle

Iiyama G-Master GB3461WQSU-B1 Red Eagle

  • 34 inch
  • 3440x1440
  • 110 ppi
  • IPS / PLS / AHVA
  • AMD FreeSync
  • 144 Hz
  • HDR
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 1 ms
  • 350 cd/m²
  • 1000 : 1

€ 469,00

22 winkels
Great Value Iiyama ProLite XUB3493WQSU-B1

Iiyama ProLite XUB3493WQSU-B1

  • 34 inch
  • 3440x1440
  • 110 ppi
  • IPS / PLS / AHVA
  • AMD FreeSync
  • 75 Hz
  • HDR
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 4 ms
  • 400 cd/m²
  • 1000 : 1

€ 395,00

21 winkels
« Vorig bericht Volgend bericht »
0
*