Deze vier geteste en zuinige laptops zijn in de aanbieding voor Black Friday

3 reacties

Het testlab test enorm veel laptops. Bij het selecteren van de beste deal kun je daarvan gebruikmaken. In de productdatabase kun je eenvoudig producten vergelijken. Vier modellen die we getest hebben zijn op dit moment in de aanbieding. In deze vergelijkingstabel kun je zelf vergelijken en alle details bekijken. Op zoek naar een andere laptop? Check dan ons totaaloverzicht van Black Friday-aanbiedingen. 



Asus VivoBook S14 S433JQ-AM133T
De VivoBook S14 S433JQ-AM133T is een vlotte en zuinige, geteste laptop die nu in de aanbieding is.
Merk Model Processor  SSD (GB) Scherm  Resolutie Accutest  Prijs Korting
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC369T Intel Core i5 10210U 512  14 1920x1080 539 min € 699 15%
Asus VivoBook S14 S433JQ-AM133T Intel Core i7 1065G7 512  14 1920x1080 527 min € 799 11%
HP Pavilion x360 14-dh1710nd (1E1V8EA) Intel Core i5 10210U 256  14 1920x1080 467min  € 649 13%
Microsoft Surface Laptop Go (THJ-00009) Intel Core i5 1035G1 256  12,4 1536x1024 519 min € 899 10%

Let op: dit overzicht is niet dynamisch: prijzen en beschikbaarheid kunnen dus veranderen. Voor de laatste stand van zaken: check ons totaaloverzicht.

Specificaties en prestaties


Hieronder vind je een uitgebreid specificatie- en prestatieoverzicht.

Algemeen
 
MerkAsusAsusHPMicrosoft
ProductnaamVivoBook Flip 14 TP412FA-EC369TVivoBook S14 S433JQ-AM133TPavilion x360 14-dh1710nd (1E1V8EA)Surface Laptop Go (THJ-00009)
Productcode90NB0N31-M0826090NB0RD4-M016201E1V8EATHJ-00009
DetailsProductinfoProductinfoProductinfoProductinfo
Kantoor
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i5Intel Core i7Intel Core i5Intel Core i5
Processor typeIntel Core i5 10210UIntel Core i7 1065G7Intel Core i5 10210UIntel Core i5 1035G1
Processor klokfrequentie1.6 GHz1.3 GHz1.6 GHz1 GHz
Processor klokfrequentie (max. turbo)4.2 GHz3.9 GHz4.2 GHz3.6 GHz
Aantal processorcores4444
Geheugen capaciteit8 GB16 GB8 GB8 GB
Type geheugenDDR4DDR4DDR4LPDDR4X
Geheugen klokfrequentie2667 MHz2667 MHz2666 MHz3733 MHz
SODIMM sloten1020
Vrije SODIMM sloten1010
Werkgeheugen uitbreidbaar tot16 GB16 GB16 GB8 GB
Scherm
Scherm diagonaal14 inch14 inch14 inch12.4 inch
Resolutie1920x10801920x10801920x10801536x1024
Verhouding16:916:916:93:2
Pixeldichtheid157 ppi157 ppi157 ppi149 ppi
Scherm type (mat/glans)GlanzendMatGlanzendGlanzend
PaneeltypeIPSIPSIPSIPS
LED-achtergrondverlichting
Touchscreen
Aanraakpunten touchscreen10 aanraakpunten10 aanraakpunten10 aanraakpunten
Touchscreen typeCapacitiefCapacitiefCapacitief
Geschikt voor peninvoer
Maximale verversingsfrequentie60 Hz60 Hz60 Hz60 Hz
Graphics
GPU typeIntel UHD Graphics 620Nvidia GeForce MX350Nvidia GeForce MX130Intel UHD Graphics G1 (Ice Lake 32 EU)
Geïntegreerde / losse GPUGeïntegreerdLosse chipLosse chipGeïntegreerd
Videogeheugen2 GB2 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit512 GB512 GB256 GB256 GB
SSD opslagcapaciteit512 GB512 GB256 GB256 GB
Beschikbaar opslaggeheugen439.5 GB430 GB198.1 GB195.9 GB
Aantal harddisks / SSD's1111
Harddisk/SSD 1 capaciteit512 GB512 GB256 GB256 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/FlashSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productINTEL SSDPEKNW512G8Intel Optane+477GBSSDKBG30ZMV256G KIOXIAHFM256DGTNG-87A0A
Harddisk/SSD 1 form factorM.2M.2M.2M.2
Optische drive merk/product
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
Netwerkaansluiting (bedraad)
Netwerkadapter (bedraad)
WiFi standaard802.11ac (Wi-Fi 5)802.11ax (Wi-Fi 6)802.11ac (Wi-Fi 5)802.11ax (Wi-Fi 6)
WiFi adapterIntel Wireless-AC 9560Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MhzRealtek 8821CE Wireless Lan 802.11ac Intel(R) Wi-Fi 6 AX201 160Mhz
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.2Bluetooth 5.1Bluetooth 4.2Bluetooth 5.1
4G (LTE)
5G
Aansluitingen
Smartcard
USB 2.0 (Type-A)22
USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-A)1121
USB 3.2 - 5 Gb/s (Type-C)1111
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Aantal HDMI-uitgangen111
Micro HDMI-uitgang
HDMI-versie1.42.01.4
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen1111
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Toetsenbord en touchpad
ToetsenbordindelingQwertyQwertyQwertyQwerty
Numeriek toetsenbord
Toetsenbordverlichting helderheidsniveaus33
Toetsenbordverlichting kleurWitWit
Touchpad MS Precision compatible
Touchpad afzonderlijke muistoetsen
Camera
Webcam
Webcam resolutie0.3 MPixel0.9 MPixel0.9 MPixel0.9 MPixel
Tweede camera
Flitser
Camera Windows Hello compatible
Webcamschuifje
Sensors
Accelerometer
Vingerafdruklezer
GPS
Kompas
NFC
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)41 Wh50 Wh41 Wh40.7 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal1.51 kg1.42 kg1.61 kg1.13 kg
Afmeting - Breedte32.7 cm32.4 cm32.4 cm27.8 cm
Afmeting - Diepte22.5 cm21.4 cm22.2 cm20.6 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte1.9 cm2.1 cm2.2 cm1.7 cm
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 10 HomeMicrosoft Windows 10 HomeMicrosoft Windows 10 HomeMicrosoft Windows 10 Home in S mode
Besturingssysteem (serie)WindowsWindowsWindowsWindows
Windows 10 versie1909190919092004
Windows 10 OS Build18363.83618363.113918363.99719041.572
Aantal bits OS64 bit64 bit64 bit64 bit
Fabrikantsopgave eigenschappen
SerieAsus VivoBookAsus VivoBookHP PavilionMicrosoft Surface
Garantie2 jaar2 jaar2 jaar2 jaar
HDMI
Displayport
Geheugenkaartlezer
USB 2.0 (type-A)2
USB (5 gigabit, type-C)11
Optische drive
Windows benchmarks
3DMark - Ice Storm57865820266534060806
3DMark - Cloud Gate799016768111639410
3DMark - Cloud Gate Graphics8808248051400312327
3DMark - Cloud Gate Physics6032785865305148
3DMark - Fire Strike1015394021491553
3DMark - Fire Strike Graphics1110437622911638
3DMark - Fire Strike Physics90841040592928053
3DMark - Fire Strike Combined3421471822598
3DMark - Fire Strike Extreme19761047
3DMark - Time Spy4161461667510
3DMark - Time Spy Graphics3631338594447
3DMark - Time Spy CPU2467307322352606
3DMark - Night Raid48661386381106382
3DMark - Night Raid Graphics48661803996196910
3DMark - Night Raid CPU4872599742954455
Cinebench R15 - Single168185161111
Cinebench R15 - Multi623719526492
Cinebench R20 - Single416444411423
Cinebench R20 - Multi1309149011851104
Opstarttijd10.6 sec.8.7 sec.12.7 sec.12.5 sec.
PCMark 8 v2 - Home3317372832053327
PCMark 8 v2 - Creative3546439835923499
PCMark 8 v2 - Work3530378034373582
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Score5019501349964980
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Bandwidth334.99 MB/s327.91 MB/s289.45 MB/s263.54 MB/s
WiFi speedtest 2.4GHz receive212.63 Mbit/s215.77 Mbit/s97.85 Mbit/s214.10 Mbit/s
WiFi speedtest 2.4GHz send177.44 Mbit/s112.88 Mbit/s86.95 Mbit/s188.67 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz receive564.13 Mbit/s557.49 Mbit/s318.13 Mbit/s555.50 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz send674.91 Mbit/s641.05 Mbit/s235.00 Mbit/s682.31 Mbit/s
Geekbench4 - Multi1357417767137027952
Geekbench4 - Multi crypto86811729386207435
Geekbench4 - Multi integer1754821054168948807
Geekbench4 - Multi float1512020748165788734
Geekbench4 - Multi memory3537601934754983
Geekbench4 - Single4753575746113119
Geekbench4 - Single crypto4754748546333508
Geekbench4 - Single integer5229553150312857
Geekbench4 - Single float5011583248992892
Geekbench4 - Single memory(33)3295572032303951
Geekbench4 - OpenCL86816541729313086206497435560
Blender duurtest run #160.3188.1
Blender duurtest run #265.7194.28
Blender duurtest run #369.2995.16
Blender duurtest run #469.7795.36
Blender duurtest run #570.1996.88
Blender duurtest run #670.2197.68
Blender duurtest run #770.2797.02
Blender duurtest run #870.997.25
Blender duurtest run #970.3894.93
Blender duurtest run #1070.3894.77
Blender duurtest run #1170.5994.57
Blender duurtest run #1270.6294.98
Blender duurtest run #1370.52
Blender duurtest run #1470.29
Blender duurtest run #1571.6
Blender duurtest run #1671.02
Blender duurtest run #1770.78
PCMark 10 Extended40502612
PCMark 10 Essentials88937776
PCMark 10 App Start-up133069778
PCMark 10 Video Conferencing66926467
PCMark 10 Web Browsing79017436
PCMark 10 Productivity72074775
PCMark 10 Spreadsheets85794619
PCMark 10 Writing60564937
PCMark 10 Digital Content Creation35542771
PCMark 10 Photo Editing42503329
PCMark 10 Rendering and Visualization25071893
PCMark 10 Video Editing66926467
PCMark 10 Gaming31931223
PCMark 10 Graphics42191525
PCMark 10 Physics108338767
PCMark 10 Combined1439580
Energieverbruik / Accu
Energieverbruik uit0.4 W0.4 W0.2 W0.1 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.0 W0.1 W0.1 W0.3 W
Energieverbruik idle8.2 W7.6 W6.6 W7.4 W
Browser accutest - 180 cd/m2539 min.527 min.467 min.519 min.
PCMark Creative accutest - 180 cd/m2206 min.176 min.170 min.160 min.
PCMark Creative (Accu)2900364232753013
Testresultaten beeldscherm
Gemeten kleurruimtesRGBsRGBsRGBsRGB
Kleurtemperatuur6539 K6820 K6750 K6877 K
Helderheid wit290.9 cd/m²281.25 cd/m²267.89 cd/m²301.64 cd/m²
Helderheid zwart0.2 cd/m²0.21 cd/m²0.24 cd/m²0.32 cd/m²
Contrast1454.5 : 11339.3 : 11116.2 : 1942.6 : 1
Checkerboard wit290.896 cd/m²281.254 cd/m²267.691 cd/m²301.278 cd/m²
Checkerboard zwart0.2 cd/m²0.212 cd/m²0.242 cd/m²0.319 cd/m²
Checkerboard contrast1454 : 11327 : 11106 : 1944 : 1
Gamma2.292.312.722.25
Gamma (afwijking van 2,2)0.090.110.520.05
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)5.942.415.972.45
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)9.344.148.21.88
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)16.490.8815.371.86
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)4.751.263.794.13
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)8.982.239.042.13
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)5.482.873.951.15
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)8.52.37.72.3
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)2.22.96.34.9
Kleurafwijking 75% wit (Delta E 2000)1.99 mΔuv4.16 mΔuv4.29 mΔuv5.8 mΔuv
Kleurafwijking 75% rood (Delta E 2000)6.9 mΔuv2.2 mΔuv7 mΔuv2.25 mΔuv
Kleurafwijking 75% groen (Delta E 2000)8.56 mΔuv3.49 mΔuv7.83 mΔuv1.57 mΔuv
Kleurafwijking 75% blauw (Delta E 2000)16.48 mΔuv0.97 mΔuv18.48 mΔuv1.9 mΔuv
Kleurafwijking 75% cyaan (Delta E 2000)5.37 mΔuv1.25 mΔuv4.2 mΔuv4.21 mΔuv
Kleurafwijking 75% magenta (Delta E 2000)9.49 mΔuv2.04 mΔuv9.86 mΔuv1.97 mΔuv
Kleurafwijking 75% geel (Delta E 2000)5.66 mΔuv2.79 mΔuv3.71 mΔuv0.9 mΔuv
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000) incl. wit7.2 mΔuv2.7 mΔuv7.6 mΔuv3.2 mΔuv
Kleurafwijking 100% wit (Delta E 2000)3.37 mΔuv4.85 mΔuv5.09 mΔuv7.38 mΔuv
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)8.72.18.52.1
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)2.33.55.85.1
sRGB dekking61.3 %95.4 %63.4 %96 %
DCI-P3 dekking45.3 %74 %47.1 %72.6 %
Rec 2020 dekking32.5 %53.1 %33.9 %52.2 %
Windows Game Benchmarks 2018
Far Cry 5 - 1920x1080 - Medium27 fps14 fps
Far Cry 5 - 1920x1080 - Ultra20 fps11 fps
GTA V - 1920x1080 - Medium49 fps22 fps
GTA V - 1920x1080 - Ultra26 fps11.7 fps
Rise of the Tomb Raider - 1920x1080 - Medium29 fps15.43 fps
Rise of the Tomb Raider - 1920x1080 - Ultra22 fps11.09 fps

 


4 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC369T

Asus VivoBook Flip 14 TP412FA-EC369T

  • Intel Core i5 10210U
  • 8 GB
  • 14 inch
  • 1920x1080
  • Touchscreen
  • Intel UHD Graphics 620
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.51 kg
  • Windows

€ 660,86

2 winkels
Asus VivoBook S14 S433JQ-AM133T

Asus VivoBook S14 S433JQ-AM133T

  • Intel Core i7 1065G7
  • 16 GB
  • 14 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce MX350
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.42 kg
  • Windows

€ 699,00

7 winkels
HP Pavilion x360 14-dh1710nd (1E1V8EA)

HP Pavilion x360 14-dh1710nd (1E1V8EA)

  • Intel Core i5 10210U
  • 8 GB
  • 14 inch
  • 1920x1080
  • Touchscreen
  • Nvidia GeForce MX130
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.61 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Microsoft Surface Laptop Go (THJ-00009)

Microsoft Surface Laptop Go (THJ-00009)

  • Intel Core i5 1035G1
  • 8 GB
  • 12.4 inch
  • 1536x1024
  • Touchscreen
  • Intel UHD Graphics G1 (Ice Lake 32 EU)
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.13 kg
  • Windows

€ 660,86

7 winkels
« Vorig bericht Volgend bericht »
0
*