HP Spectre x360 13 (eind 2019) review: HP's mooiste nu met OLED

6 reacties
4 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Kleiner en luxer
  2. 2. Constructie en aansluitingen
  3. 3. Toetsenbord en touchpad
  4. 4. Beeldscherm
  5. 5. Systeemprestaties
  6. 6. Opslag en uitbreiden
  7. 7. Accuduur en koeling
  8. 8. Specificaties en foto's
  9. 9. Conclusie
  10. 4 besproken producten
  11. 6 reacties

Specificaties en foto's

Hieronder vind je alle foto's, specificaties en testresultaten van de HP Spectre x360 13 (eind 2019).

HP Spectre x360 13-aw0200nd (zilver, lcd, €1499)

HP Spectre x360 13-aw0600nd (blauw/goud, oled, €1799)

Algemeen
 
MerkHPHP
ProductnaamSpectre x360 13-aw0200ndSpectre x360 13-aw0600nd (8RS47EA)
Productcode8FE29EA#ABH8RS47EA#ABH
DetailsProductinfoProductinfo
Kantoor
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i7Intel Core i7
Processor typeIntel Core i7 1065G7Intel Core i7 1065G7
Processor klokfrequentie1.3 GHz1.3 GHz
Processor klokfrequentie (max. turbo)3.9 GHz3.9 GHz
Aantal processorcores44
Geheugen capaciteit8 GB16 GB
Type geheugenDDR4DDR4
Geheugen klokfrequentie3200 MHz3200 MHz
SODIMM sloten00
Vrije SODIMM sloten00
Werkgeheugen uitbreidbaar tot8 GB16 GB
Scherm
Scherm diagonaal13.3 inch13.3 inch
Resolutie1920x10803840x2160
Verhouding16:916:9
Pixeldichtheid166 ppi331 ppi
Scherm type (mat/glans)GlanzendGlanzend
PaneeltypeIPSOLED
LED-achtergrondverlichting
Touchscreen
Aanraakpunten touchscreen10 aanraakpunten10 aanraakpunten
Touchscreen typeCapacitiefCapacitief
Geschikt voor peninvoer
Maximale verversingsfrequentie60 Hz60 Hz
Graphics
GPU typeIntel Iris Plus GraphicsIntel Iris Plus Graphics
Geïntegreerde / losse GPUGeïntegreerdGeïntegreerd
Opslag
Totale opslagcapaciteit512 GB1024 GB
SSD opslagcapaciteit512 GB1024 GB
Beschikbaar opslaggeheugen439.1 GB911.7 GB
Aantal harddisks / SSD's11
Harddisk/SSD 1 capaciteit512 GB1024 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productIntel HBRPEKNX0202AIntel HBRPEKNX0203AH
Harddisk/SSD 1 form factorM.2M.2
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
Netwerkaansluiting (bedraad)
WiFi standaard802.11ax (Wi-Fi 6)802.11ax (Wi-Fi 6)
WiFi adapterIntel(R) Wi-Fi 6 AX201 160MhzIntel(R) Wi-Fi 6 AX201 160Mhz
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 5.0Bluetooth 5.0
Infrarood
3G (HSPA/UMTS)
4G (LTE)
Aansluitingen
Smartcard
USB 3.1 Gen1 (Type-A)11
USB 3.1 Gen2 (Type-C)2
Thunderbolt 32
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Micro HDMI-uitgang
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen11
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Toetsenbord en touchpad
ToetsenbordindelingQwertyQwerty
Numeriek toetsenbord
Toetsenbordverlichting helderheidsniveaus2
Toetsenbordverlichting kleurWit
Touchpad MS Precision compatible
Touchpad afzonderlijke muistoetsen
Camera
Webcam
Webcam resolutie0.9 MPixel0.9 MPixel
Tweede camera
Flitser
Camera Windows Hello compatible
Sensors
Accelerometer
Vingerafdruklezer
GPS
Kompas
NFC
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)59.12 Wh58.2 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal1.24 kg1.2 kg
Afmeting - Breedte30.5 cm30.6 cm
Afmeting - Diepte19.5 cm19.5 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte1.85 cm1.82 cm
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 10 HomeMicrosoft Windows 10 Home
Besturingssysteem (serie)WindowsWindows
Windows 10 versie1903
Windows 10 OS Build18362.476
Aantal bits OS64 bit64 bit
Fabrikantsopgave eigenschappen
SerieHP SpectreHP Spectre
Garantie2 jaar2 jaar
HDMI
Displayport
Geheugenkaartlezer
USB (10 gigabit, type-C)22
Optische drive
Windows benchmarks
3DMark - Ice Storm7149058169
3DMark - Cloud Gate1371113045
3DMark - Cloud Gate Graphics1795615969
3DMark - Cloud Gate Physics75037951
3DMark - Fire Strike27242811
3DMark - Fire Strike Graphics29002995
3DMark - Fire Strike Physics1189711550
3DMark - Fire Strike Combined10441084
3DMark - Time Spy768568
3DMark - Time Spy Graphics858645
3DMark - Time Spy CPU25572869
Cinebench R15 - Single151171
Cinebench R15 - Multi591614
PCMark 7 - PCMark Score74547391
PCMark 7 - Lightweight Score63016461
PCMark 7 - Productivity Score73907648
PCMark 7 - Entertainment Score48244637
PCMark 7 - Creativity Score1116611155
PCMark 7 - Computation Score1775416592
PCMark 7 - System Storage Score58295956
Opstarttijd9.59 sec.14.45 sec.
PCMark 8 v2 - Home37613280
PCMark 8 v2 - Creative41563994
PCMark 8 v2 - Work37343104
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Score50075017
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Bandwidth314.52 MB/s336.18 MB/s
WiFi speedtest 2.4GHz receive204.91 Mbit/s179.79 Mbit/s
WiFi speedtest 2.4GHz send184.67 Mbit/s153.46 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz receive505.53 Mbit/s501.45 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz send501.06 Mbit/s566.24 Mbit/s
Geekbench4 - Multi1322018873
Geekbench4 - Multi crypto1127718383
Geekbench4 - Multi integer1474421718
Geekbench4 - Multi float1562522390
Geekbench4 - Multi memory66727319
Geekbench4 - Single51105709
Geekbench4 - Single crypto57317253
Geekbench4 - Single integer45405471
Geekbench4 - Single float55915767
Geekbench4 - Single memory(33)55155773
Geekbench4 - OpenCL6051059851
Energieverbruik / Accu
Energieverbruik uit0.5 W0.4 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.1 W0.1 W
Energieverbruik idle6.2 W7.8 W
Browser accutest - 180 cd/m2797 min.401 min.
PCMark Creative accutest - 180 cd/m2348 min.259 min.
PCMark Creative (Accu)33183284
Testresultaten beeldscherm
Gemeten kleurruimtesRGBDCI-P3
Kleurtemperatuur6354 K6627 K
Helderheid wit442.98 cd/m²461.09 cd/m²
Helderheid zwart0.24 cd/m²0 cd/m²
Contrast1845.8 : 1
Checkerboard wit442.699 cd/m²408.165 cd/m²
Checkerboard zwart0.242 cd/m²0 cd/m²
Checkerboard contrast1829 : 1
Gamma2.122.24
Gamma (afwijking van 2,2)0.080.04
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)1.33.64
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)1.124.8
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)0.613.52
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)2.934.41
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)1.061.19
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)1.932.61
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)1.53.4
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)4.35
Kleurafwijking 75% wit (Delta E 2000)6.26 mΔuv6.96 mΔuv
Kleurafwijking 75% rood (Delta E 2000)1.35 mΔuv3.53 mΔuv
Kleurafwijking 75% groen (Delta E 2000)1.01 mΔuv3.9 mΔuv
Kleurafwijking 75% blauw (Delta E 2000)0.64 mΔuv2.76 mΔuv
Kleurafwijking 75% cyaan (Delta E 2000)2.92 mΔuv4.09 mΔuv
Kleurafwijking 75% magenta (Delta E 2000)1 mΔuv1.06 mΔuv
Kleurafwijking 75% geel (Delta E 2000)2.13 mΔuv2.43 mΔuv
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000) incl. wit2.9 mΔuv4.3 mΔuv
Kleurafwijking 100% wit (Delta E 2000)7.53 mΔuv9.8 mΔuv
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)1.53
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)55.9
sRGB dekking99.8 %148.2 %
DCI-P3 dekking76.7 %99.8 %
Rec 2020 dekking55 %78.4 %


4 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
HP Spectre x360 13-aw0110nd (8AQ66EA)

HP Spectre x360 13-aw0110nd (8AQ66EA)

  • Intel Core i5 1035G4
  • 8 GB
  • 13.3 inch
  • 1920x1080
  • Touchscreen
  • Intel Iris Plus Graphics
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.3 kg
  • Windows

€ 1.149,00

2 winkels
Excellent HP Spectre x360 13-aw0200nd

HP Spectre x360 13-aw0200nd

  • Intel Core i7 1065G7
  • 8 GB
  • 13.3 inch
  • 1920x1080
  • Touchscreen
  • Intel Iris Plus Graphics
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.24 kg
  • Windows

€ 1.149,00

5 winkels
HP Spectre x360 13-aw0250nd (8FH52EA)

HP Spectre x360 13-aw0250nd (8FH52EA)

  • Intel Core i7 1065G7
  • 8 GB
  • 13.3 inch
  • 1920x1080
  • Touchscreen
  • Intel Iris Plus Graphics
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.3 kg
  • Windows

€ 1.359,00

3 winkels
HP Spectre x360 13-aw0600nd (8RS47EA)

HP Spectre x360 13-aw0600nd (8RS47EA)

  • Intel Core i7 1065G7
  • 16 GB
  • 13.3 inch
  • 3840x2160
  • Touchscreen
  • Intel Iris Plus Graphics
  • 1024 GB
  • Qwerty
  • 1.2 kg
  • Windows

€ 1.770,59

2 winkels
0
*