Verrassend goedkope GTX 1650 laptops: Lenovo Ideapad S540 versus Ideapad L340 Gaming review

11 reacties
3 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. Constructie en aansluitingen
  3. 3. Toetsenbord en touchpad
  4. 4. Beeldscherm
  5. 5. Systeemprestaties
  6. 6. Opslag en uitbreiden
  7. 7. Accuduur en koeling
  8. 8. Specificaties en foto's
  9. 9. Conclusie
  10. 3 besproken producten
  11. 11 reacties

Specificaties en foto's

Op deze pagina vind je alle foto's, specificaties en testresultaten van de Lenovo Ideapad L340-15API en Ideapad S540-15IWL.

Foto's Lenovo Ideapad L340-15API 

Foto's Lenovo Ideapad S540-15IWL

Algemeen
 
MerkLenovoLenovo
ProductnaamIdeaPad L340-15IRH (81LK0092MH)IdeaPad S540-15IWL (81SW001SMH)
Productcode81LK0092MH81SW001SMH
DetailsProductinfoProductinfo
Apparaat type
SerieIdeaPadIdeaPad
Apparaat typeLaptopLaptop
ToetsenbordindelingQwertyQwerty
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i7Intel Core i5
Processor typeIntel Core i7 9750HIntel Core i5 8265U
Processor klokfrequentie2.6 GHz1.6 GHz
Processor klokfrequentie (max. turbo)4.5 GHz3.9 GHz
Aantal processorcores64
Geheugen capaciteit8 GB8 GB
Type geheugenDDR4DDR4
Geheugen klokfrequentie2400 MHz2400 MHz
SODIMM sloten11
Vrije SODIMM sloten00
Werkgeheugen uitbreidbaar tot8 GB8 GB
Scherm
Scherm diagonaal15.6 inch15.6 inch
Resolutie1920x10801920x1080
Verhouding16:916:9
Pixeldichtheid141 ppi141 ppi
Scherm type (mat/glans)MatMat
PaneeltypeIPSIPS
LED-achtergrondverlichting
Touchscreen
Geschikt voor peninvoer
Maximale verversingsfrequentie60 Hz60 Hz
Graphics
GPU typeNvidia GeForce GTX 1650Nvidia GeForce GTX 1650 Max-Q Design
Geïntegreerde / losse GPULosse chipLosse chip
Videogeheugen4 GB4 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit1256 GB256 GB
SSD opslagcapaciteit256 GB256 GB
Harddisk opslagcapaciteit1000 GB
Harddisk toerental5400 rpm
Beschikbaar opslaggeheugen1137.5 GB203.2 GB
Aantal harddisks / SSD's21
Harddisk/SSD 1 capaciteit256 GB256 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productHFM256GDHTNG-8310ASamsung MZVLB256HAHQ-000L2
Harddisk/SSD 1 form factorM.2M.2
Harddisk/SSD 2 capaciteit1000 GB
Harddisk/SSD 2 soortHarddisk
Harddisk/SSD 2 merk/productWDC WD10SPZX-24Z10
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN Aansluiting (RJ45)
LAN adapterRealtek PCIe GBE
LAN snelheid1000 Mbit/s
WLAN / WiFi standaard802.11ac (Wi-Fi 5)802.11ac (Wi-Fi 5)
WLAN adapterQualcomm Atheros QCA9377Intel Wireless-AC 9560
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.2Bluetooth 5.0
3G (HSPA/UMTS)
4G (LTE)
Aansluitingen
Smartcard
USB 3.1 Gen1 (Type-A)22
USB 3.1 Gen1 (Type-C)11
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Aantal HDMI-uitgangen11
Micro HDMI-uitgang
HDMI-versie2.02.0
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen11
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie0.9 MPixel0.9 MPixel
Tweede camera
Flitser
Windows Hello compatible
Sensors
Accelerometer
Vingerafdruklezer
GPS
Kompas
NFC
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)46.08 Wh70 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal2165 gram1855 gram
Afmeting - Breedte36.3 cm35.8 cm
Afmeting - Diepte25.5 cm24.5 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte2.6 cm2.11 cm
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 10 HomeMicrosoft Windows 10 Home
Besturingssysteem (serie)WindowsWindows
Aantal bits OS64 bit64 bit
Overige
Garantie1 jaar1 jaar
Numeriek toetsenbord
Windows benchmarks
3DMark - Ice Storm8110384227
3DMark - Cloud Gate2510022859
3DMark - Cloud Gate Graphics5824749494
3DMark - Cloud Gate Physics83907928
3DMark - Fire Strike82027252
3DMark - Fire Strike Graphics92578209
3DMark - Fire Strike Physics1415311597
3DMark - Fire Strike Combined33002977
3DMark - Fire Strike Extreme40623574
3DMark - Time Spy35013127
3DMark - Time Spy Graphics36613196
3DMark - Time Spy CPU49413660
Cinebench R15 - Single188159
Cinebench R15 - Multi992691
PCMark 7 - PCMark Score63686355
PCMark 7 - Lightweight Score62346184
PCMark 7 - Productivity Score55995417
PCMark 7 - Entertainment Score46084580
PCMark 7 - Creativity Score972311807
PCMark 7 - Computation Score1025318858
PCMark 7 - System Storage Score57185921
Opstarttijd14.41 sec.7.16 sec.
PCMark 8 v2 - Home34993528
PCMark 8 v2 - Creative45614572
PCMark 8 v2 - Work36553573
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Score50395078
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Bandwidth383.96 MB/s529.71 MB/s
WiFi speedtest 2.4GHz receive101.67 Mbit/s224.27 Mbit/s
WiFi speedtest 2.4GHz send97.77 Mbit/s185.24 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz receive289.93 Mbit/s513.94 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz send311.41 Mbit/s621.74 Mbit/s
Geekbench4 - Multi1615715233
Geekbench4 - Multi crypto733211674
Geekbench4 - Multi integer2030618594
Geekbench4 - Multi float1999417982
Geekbench4 - Multi memory32734434
Geekbench4 - Single48084488
Geekbench4 - Single crypto48074384
Geekbench4 - Single integer51824665
Geekbench4 - Single float51614662
Geekbench4 - Single memory(33)34403851
Geekbench4 - OpenCL119569109260
Energieverbruik / Accu
Energieverbruik uit0.3 W0.3 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.2 W0.1 W
Energieverbruik idle7.2 W6.3 W
Browser accutest - 180 cd/m2479 min.750 min.
PCMark Creative accutest - 180 cd/m2166 min.219 min.
PCMark Creative (Accu)37474182
Testresultaten beeldscherm
Gemeten kleurruimtesRGBsRGB
Kleurtemperatuur6542 K7325 K
Helderheid wit291.61 cd/m²294.02 cd/m²
Helderheid zwart0.26 cd/m²0.28 cd/m²
Contrast1121.6 : 11050.1 : 1
Gamma2.152.17
Gamma (afwijking van 2,2)0.050.03
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)4.655.72
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)10.137.31
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)16.492.56
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)5.443.51
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)9.715.59
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)5.344.78
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)8.64.9
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)1.43.3
Kleurafwijking 75% rood (Delta E 2000)5.4 mΔuv5.57 mΔuv
Kleurafwijking 75% groen (Delta E 2000)9.17 mΔuv6.09 mΔuv
Kleurafwijking 75% blauw (Delta E 2000)18 mΔuv2.74 mΔuv
Kleurafwijking 75% cyaan (Delta E 2000)6.1 mΔuv3.57 mΔuv
Kleurafwijking 75% magenta (Delta E 2000)10.36 mΔuv5.13 mΔuv
Kleurafwijking 75% geel (Delta E 2000)5.47 mΔuv4.42 mΔuv
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)9.14.6
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)1.63.8
Windows Game Benchmarks 2018
Far Cry 5 - 1920x1080 - Medium64 fps56 fps
Far Cry 5 - 1920x1080 - Ultra52 fps46 fps
Far Cry 5 - 3840x2160 - Medium23 fps19 fps
Far Cry 5 - 3840x2160 - Ultra17 fps15 fps
GTA V - 1920x1080 - Medium73 fps78.9 fps
GTA V - 1920x1080 - Ultra47.1 fps45.3 fps
GTA V - 3840x2160 - Medium35.4 fps31.8 fps
GTA V - 3840x2160 - Ultra19.5 fps16.9 fps
Rise of the Tomb Raider - 1920x1080 - Medium80.5 fps70.81 fps
Rise of the Tomb Raider - 1920x1080 - Ultra49.7 fps45.12 fps
Rise of the Tomb Raider - 3840x2160 - Medium27.6 fps23.58 fps
Rise of the Tomb Raider - 3840x2160 - Ultra14.6 fps14.76 fps


3 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Great Value Lenovo IdeaPad L340-15IRH (81LK0092MH)

Lenovo IdeaPad L340-15IRH (81LK0092MH)

  • Intel Core i7 9750H
  • 8 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 1650
  • 1256 GB
  • Qwerty
  • 2.16 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Excellent Lenovo IdeaPad S540-15IWL (81SW001SMH)

Lenovo IdeaPad S540-15IWL (81SW001SMH)

  • Intel Core i5 8265U
  • 8 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 1650 Max-Q Design
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.86 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Excellent Lenovo IdeaPad S540-15IWL (81SW0020MH)

Lenovo IdeaPad S540-15IWL (81SW0020MH)

  • Intel Core i7 8565U
  • 8 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 1650
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.8 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
0
*