Huawei MateBook X Pro en MateBook D review: 3:2 vs 16:9 beeldscherm

12 reacties
8 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Een nieuwe speler
  2. 2. Constructie en aansluitingen
  3. 3. Toetsenbord, touchpad en scherm
  4. 4. Intern
  5. 5. Accuduur
  6. 6. Overige testresultaten
  7. 7. Foto's en specificaties
  8. 8. Conclusie
  9. 8 besproken producten
  10. 12 reacties

Foto's en specificaties

Op deze pagina vind je alle foto's, screenshots en specificaties van de Huawei MateBook X Pro en de MateBook D.

  • MateBook X Pro
  • MateBook D

Algemeen
 
MerkHuaweiHuawei
ProductnaamMatebook DMatebook X Pro
Productcode
DetailsProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeLaptopLaptop
ToetsenbordindelingQwerty UKQwerty US
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i7Intel Core i7
Processor typeIntel Core i7 8550UIntel Core i7 8550U
Processor klokfrequentie1.8 GHz1.8 GHz
Processor klokfrequentie (max. turbo)4 GHz4.0 GHz
Aantal processorcores44
Geheugen capaciteit8 GB16 GB
Type geheugenDDR3DDR3
Geheugen klokfrequentie2133 MHz2133 MHz
SODIMM sloten00
Vrije SODIMM sloten00
Werkgeheugen uitbreidbaar tot8 GB16 GB
Scherm
Scherm diagonaal14 inch13.9 inch
Resolutie1920x10803000x2000
Verhouding16:93:2
Pixeldichtheid157 ppi259 ppi
Scherm type (mat/glans)MatGlanzend
PaneeltypeIPSLTPS
Touchscreen
Aanraakpunten touchscreen10 aanraakpunten
Touchscreen typeCapacitief
Geschikt voor peninvoer
3D-scherm
Maximale verversingsfrequentie60 Hz60 Hz
Graphics
GPU typeNvidia GeForce MX150Nvidia GeForce MX150
Geïntegreerde / losse GPULosse chipLosse chip
Videogeheugen2 GB2 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit256 GB512 GB
SSD opslagcapaciteit256 GB512 GB
Beschikbaar opslaggeheugen207.6 GB410.4 GB
Aantal harddisks / SSD's11
Harddisk/SSD 1 capaciteit256 GB512 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productLite-on CV8-8E256Lite-On CA3-8D512
Harddisk/SSD 1 form factorM.2M.2
Optische drive merk/product
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN Aansluiting (RJ45)
LAN adapter
WLAN / WiFi standaard802.11ac (Wi-Fi 5)802.11ac (Wi-Fi 5)
WLAN adapterIntel Dual Band Wireless-AC 8265Intel Dual Band Wireless-AC 8265
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.2Bluetooth 4.2
3G (HSPA/UMTS)
4G (LTE)
Aansluitingen
ExpressCard (type)
Smartcard
USB 2.0 (Type-A)1
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)22
USB 3.1 (USB 3.1 Gen 2)0
USB Type-C
Thunderbolt1
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Micro HDMI-uitgang
HDMI-versie1.4
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
DisplayPort-versie1.2
Analoge audio aansluitingen11
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie0.9 MPixel0.9 MPixel
Tweede camera
Flitser
Sensors
Accelerometer
Vingerafdruklezer
GPS
Kompas
NFC
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)57 Wh57 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal1470 gram1330 gram
Afmeting - Breedte32.3 cm30.5 cm
Afmeting - Diepte22.1 cm21.8 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte2.08 cm1.69 cm
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 10 HomeMicrosoft Windows 10 Home
Besturingssysteem (serie)WindowsWindows
Overige
Garantie1 jaar2 jaar
Numeriek toetsenbord
Windows benchmarks
3DMark - Ice Storm6105132851
3DMark - Cloud Gate1401111130
3DMark - Cloud Gate Graphics1931716997
3DMark - Cloud Gate Physics71445041
3DMark - Fire Strike30622442
3DMark - Fire Strike Graphics33472748
3DMark - Fire Strike Physics101734760
3DMark - Fire Strike Combined1140952
3DMark - Time Spy968821
3DMark - Time Spy Graphics1080919
3DMark - Time Spy CPU31802898
Cinebench R15 - Single170169
Cinebench R15 - Multi566551
PCMark 7 - PCMark Score59106405
PCMark 7 - Lightweight Score55266094
PCMark 7 - Productivity Score50145540
PCMark 7 - Entertainment Score43824426
PCMark 7 - Creativity Score1026611286
PCMark 7 - Computation Score1634916717
PCMark 7 - System Storage Score52395908
Opstarttijd14.71 sec.11.48 sec.
PCMark 8 v2 - Home34133003
PCMark 8 v2 - Creative38193586
PCMark 8 v2 - Work35583078
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Score49425060
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Bandwidth228.09 MB/s484.3 MB/s
WiFi speedtest 2.4GHz receive104.80 Mbit/s215.88 Mbit/s
WiFi speedtest 2.4GHz send93.46 Mbit/s184.87 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz receive556.48 Mbit/s541.67 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz send506.36 Mbit/s505.32 Mbit/s
Geekbench4 - Multi1394314520
Geekbench4 - Multi crypto1421315309
Geekbench4 - Multi integer1697317572
Geekbench4 - Multi float1564816424
Geekbench4 - Multi memory45014602
Geekbench4 - Single47104732
Geekbench4 - Single crypto44764737
Geekbench4 - Single integer50004978
Geekbench4 - Single float48244847
Geekbench4 - Single memory(33)39464007
Geekbench4 - OpenCL2287937346
Energieverbruik / Accu
Energieverbruik uit0.3 W0.7 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.1 W0.1 W
Energieverbruik idle9.8 W11 W
Browser accutest - 180 cd/m2757 min.628 min.
PCMark Creative accutest - 180 cd/m2255 min.258 min.
PCMark Creative (Accu)34573101
Testresultaten beeldscherm
Gemeten kleurruimtesRGBsRGB
Kleurtemperatuur6489 K6269 K
Helderheid wit249.76 cd/m²493.43 cd/m²
Helderheid zwart0.24 cd/m²0.33 cd/m²
Contrast1040.7 : 11495.2 : 1
Gamma2.182.25
Gamma (afwijking van 2,2)0.020.05
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)8.541.75
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)5.922.97
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)21.342.61
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)9.342.8
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)13.511.82
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)3.282.3
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)10.32.4
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)7.52.4
Kleurafwijking rood (Delta E 2000)8.031.66
Kleurafwijking groen (Delta E 2000)5.892.49
Kleurafwijking blauw (Delta E 2000)22.643.04
Kleurafwijking cyaan (Delta E 2000)9.272.91
Kleurafwijking magenta (Delta E 2000)13.611.72
Kleurafwijking geel (Delta E 2000)3.332.61
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)10.52.4
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)8.13
Windows Game Benchmarks 2018
Far Cry 5 - 1920x1080 - Medium13 fps25 fps
Far Cry 5 - 1920x1080 - Ultra11 fps18 fps
GTA V - 1920x1080 - Medium27.8 fps33.1 fps
GTA V - 1920x1080 - Ultra17.4 fps17 fps
Rise of the Tomb Raider - 1920x1080 - Medium34.4 fps24.9 fps
Rise of the Tomb Raider - 1920x1080 - Ultra12.5 fps13.1 fps


8 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Great Value Huawei Matebook D

Huawei Matebook D

  • Intel Core i7 8550U
  • 8 GB
  • 14 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce MX150
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.47 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Huawei Matebook D (53010CQK)

Huawei Matebook D (53010CQK)

  • Intel Core i7 8550U
  • 8 GB
  • Nvidia GeForce MX150
Niet verkrijgbaar
Huawei Matebook D (53010DUW)

Huawei Matebook D (53010DUW)

  • Intel Core i7 8550U
  • 8 GB
  • 14 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce MX150
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.44 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Huawei Matebook D (53010DUY)

Huawei Matebook D (53010DUY)

  • Intel Core i5 8250U
  • 8 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce MX150
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.74 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Huawei MateBook D (53010DVD)

Huawei MateBook D (53010DVD)

  • Intel Core i5 8250U
  • 8 GB
  • 14 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce MX150
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.44 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Huawei MateBook D W50F (53010CQB)

Huawei MateBook D W50F (53010CQB)

  • Intel Core i5 8250U
  • 8 GB
  • 14 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce MX150
  • 256 GB
  • 1.47 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Excellent Huawei Matebook X Pro

Huawei Matebook X Pro

  • Intel Core i7 8550U
  • 16 GB
  • 13.9 inch
  • 3000x2000
  • Touchscreen
  • Nvidia GeForce MX150
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.33 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Huawei MateBook X Pro (53010DVB)

Huawei MateBook X Pro (53010DVB)

  • Intel Core i7 8550U
  • 16 GB
  • 13.9 inch
  • 3000x2000
  • Touchscreen
  • Nvidia GeForce MX150
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.33 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
0
*