AOC C32G1 en CQ32G1 review: een letter maakt veel verschil

13 reacties
2 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. AOC C32G1 en CQ32G1
  3. 3. Testmethode
  4. 4. Helderheid en contrast
  5. 5. Uniformiteit
  6. 6. Kleurweergave
  7. 7. Kijkhoeken
  8. 8. Gaming: responstijd en inputlag
  9. 9. Energieverbruik
  10. 10. Specificaties en testresultaten
  11. 11. Afbeeldingen
  12. 12. Conclusie
  13. 2 besproken producten
  14. 13 reacties

Specificaties en testresultaten

Op deze pagina vind je volledige specificaties en testresultaten van de AOC C32G1 en CQ32G1.

Algemeen
 
MerkAOCAOC
ProductnaamC32G1CQ32G1
ProductcodeC32G1CQ32G1
DetailsProductinfoProductinfo
Paneeleigenschappen
Scherm formaat32 inch31.5 inch
Resolutie1920x10802560x1440
Pixeldichtheid69 ppi93 ppi
PaneeltechniekVA / MVA / PVAVA / MVA / PVA
Gebogen scherm
Kromming (curve)1800 R1800 R
BacklightLEDLED
Beeldverhouding16:916:9
Pixelgrootte0.3113 mm0.27 mm
Ondersteuning voor 3D
Touchscreen
Overdrive optie aanwezig
120 Hz
144 Hz
AMD FreeSync
AMD FreeSync min. freq.48 Hz48 Hz
AMD FreeSync max. freq.144 Hz144 Hz
Nvidia G-Sync
Maximale verversingsfrequentie144 Hz144 Hz
HDR
HDR10
HDR10+
Dolby Vision
HLG
Aansluitingen & functionaliteit
D-Sub (VGA) ingang
DVI ingang
HDMI
Aantal HDMI ingangen22
Hoogst ondersteunde HDMI-versie1.41.4
DisplayPort
Mini-DisplayPort ingang
Aantal DisplayPort ingangen11
DisplayPort uitgang
Hoogst ondersteunde DisplayPort versie1.21.2
Thunderbolt
USB Type-C
Picture-in-Picture on-screen
Picture-by-Picture on-screen
3,5mm jack audio uit
3,5mm jack audio in
Geïntegreerde USB HUB
Geïntegreerde luidsprekers
Geïntegreerde webcam
Geheugenkaartlezer
Geïntegreerde TV-tuner
Fysieke eigenschappen
Afmeting - Breedte71.3 cm71.0 cm
Afmeting - Hoogte53.4 cm53.3 cm
Afmeting - Diepte24.2 cm24.6 cm
In hoogte verstelbaar
Minimum hoogte bovenrand53.4 cm24.6 cm
Maximum hoogte bovenrand53.4 cm24.6 cm
Maximaal in hoogte verstelbaar0 cm0 cm
Portretmodus
BeugelbevestigingVesa 100mmVesa 100mm
Gewicht6.98 kg7.24 kg
KleurZwart/RoodZwart/Rood
Eigenschappen fabrikantopgave
Aantal kleuren16.7 mln16.7 mln
AdobeRGB
AdobeRGB dekking90 %92 %
Reactietijd1 ms1 ms
Helderheid250 cd/m²300 cd/m²
Contrastratio3000 : 13000 : 1
Maximale horizontale kijkhoek178 °178 °
Maximale verticale kijkhoek178 °178 °
Flikker reductie
Stroomverbruik (actief)50 W37 W
Stroomverbruik (in standby)0.5 W0.5 W
Garantie
Garantie termijn3 jaar3 jaar
Meegeleverde accessoires
Afstandsbediening
Digitale videokabel meegeleverd
Reactietijden en inputlag
Overdrive standaard aan
Reactietijd (0%-100%)12.5 ms15.5 ms
Reactietijd (100%-0%)4.0 ms5.3 ms
Reactietijd (0%-100%-0%)16.5 ms20.8 ms
Reactietijd (20%-80%)20.2 ms22.5 ms
Reactietijd (80%-20%)8.6 ms16.9 ms
Reactietijd (20%-80%-20%)28.8 ms39.4 ms
Reactietijd OD max (0%-100%)12.6 ms15.3 ms
Reactietijd OD max (100%-0%)3.8 ms5.0 ms
Reactietijd OD max (0%-100%-0%)16.4 ms20.3 ms
Reactietijd OD max (20%-80%)4.1 ms5.5 ms
Reactietijd OD max (80%-20%)4.6 ms3.8 ms
Reactietijd OD max (20%-80%-20%)8.7 ms9.3 ms
Overshoot OD max23.0 %36 %
Undershoot OD max3.0 %8 %
Reactietijd OD opt. (0%-100%)12.3 ms15.2 ms
Reactietijd OD opt. (100%-0%)3.6 ms4.8 ms
Reactietijd OD opt. (0%-100%-0%)15.9 ms20 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%)12.3 ms12.3 ms
Reactietijd OD opt. (80%-20%)3.7 ms9.3 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%-20%)16 ms21.6 ms
Overshoot OD opt.3 %5 %
Undershoot OD opt.2 %2 %
Naam stand OD opt.MediumMedium
Input lag laag (boven)3.9 ms4.0 ms
Input lag gemiddeld (midden)12.711.5
Input lag hoog (onder)18.8 ms18.4 ms
Beeldopbouwtijd14.9 ms14.4 ms
Energieverbruik
Energieverbruik 150 cd/m² (wit)23.3 W22.5 W
Energieverbruik 150 cd/m² (zwart)22.3 W22.3 W
Energieverbruik helderheid maximaal (wit)31.2 W36.4 W
Energieverbruik helderheid maximaal (zwart)30.2 W36.2 W
Energieverbruik (standby)0.2 W0.2 W
Energieverbruik (uit)0.2 W0.2 W
Standaardweergave helderheid en contrast
Standaardweergave profielinstelling monitorNormalWarm
Helderheid minimaal wit55.27 cd/m²50.5 cd/m²
Helderheid maximaal wit246.6 cd/m²283.2 cd/m²
Helderheid maximaal zwart0.04 cd/m²0.11 cd/m²
Contrast maximale helderheid6165 : 12574.5 : 1
Contrast transverse 150 cd/m²5079 : 12525 : 1
Contrast checkerboard 150 cd/m²4240 : 12327 : 1
Fullscreen helderheid wit 150 cd/m²130.58 cd/m²132.79 cd/m²
Fullscreen helderheid zwart 150 cd/m²0.04 cd/m²0.07 cd/m²
Contrast full screen 150 cd/m²3264.5 : 11897 : 1
Uniformiteit
Laagste t.o.v. hoogste wit82 %85 %
Gemiddelde t.o.v. hoogste wit91 %92 %
Laagste helderheid wit127.00 cd/m²131.00 cd/m²
Hoogste helderheid wit155.00 cd/m²155.00 cd/m²
Laagste t.o.v. hoogste zwart40 %62 %
Gemiddelde t.o.v. hoogste zwart58 %78 %
Laagste helderheid zwart0.02 cd/m²0.05 cd/m²
Hoogste helderheid zwart0.06 cd/m²0.08 cd/m²
Kijkhoeken
45° links rest. helderheid23 %32 %
45° links gem. kleurafwijking ΔE 200023.618.4
45° links SD kleurafwijking ΔE 20007.45.1
45° rechts rest. helderheid24 %31 %
45° rechts gem. kleurafwijking ΔE 200023.219.3
45° rechts SD kleurafwijking ΔE 20007.45.4
45° boven rest. helderheid14 %24 %
45° boven gem. kleurafwijking ΔE 200030.721.0
45° boven SD kleurafwijking ΔE 20009.96.2
45° onder rest. helderheid14 %28 %
45° onder gem. kleurafwijking ΔE 200030.619.3
45° onder SD kleurafwijking ΔE 200010.36.0
Standaardmodus kleurweergave
Gemeten kleurruimtesRGBsRGB
Helderheid wit 150 cd/m²152.37 cd/m²151.47 cd/m²
Helderheid zwart 150 cd/m²0.03 cd/m²0.06 cd/m²
Kleurtemperatuur wit6277 K5993 K
Afwijking van ideale kleurtemperatuur223 K507 K
Contrast 150 cd/m² (standaardmodus)5079 : 12525 : 1
Dekking standaard gamut99.9 %99.9 %
Kleurafwijking wit ΔE 20007.585.01
Kleurafwijking grijs 80 ΔE 20006.665.2
Kleurafwijking grijs 65 ΔE 20005.65.49
Kleurafwijking grijs 50 ΔE 200055.49
Kleurafwijking grijs 35 ΔE 20004.475.62
Kleurafwijking zwart ΔE 20000.330.3
Kleurafwijking huid donker ΔE 20003.363.82
Kleurafwijking huid licht ΔE 20005.024.83
Kleurafwijking hemelsblauw ΔE 20002.741.25
Kleurafwijking bladgroen ΔE 20002.231.62
Kleurafwijking bloemblauw ΔE 20002.052.5
Kleurafwijking blauwgroen ΔE 20003.422.12
Kleurafwijking oranje ΔE 20001.065.38
Kleurafwijking paars blauw ΔE 20002.792.23
Kleurafwijking middenrood ΔE 20003.624.16
Kleurafwijking paars ΔE 20002.873
Kleurafwijking geelgroen ΔE 20001.512.61
Kleurafwijking oranjegeel ΔE 20002.212.88
Kleurafwijking blauw ΔE 20002.212.88
Kleurafwijking groen ΔE 20002.351.33
Kleurafwijking rood ΔE 20003.344.07
Kleurafwijking geel ΔE 20002.523.67
Kleurafwijking magenta ΔE 20002.284.68
Kleurafwijking cyaan ΔE 20002.982.57
Kleurafwijking 100% Rood ΔE 20003.534.24
Kleurafwijking 100% Groen ΔE 20002.932.89
Kleurafwijking 100% Blauw ΔE 20005.024.28
Kleurafwijking 100% Cyaan ΔE 20004.273.7
Kleurafwijking 100% Magenta ΔE 20002.182.76
Kleurafwijking 100% Geel ΔE 20002.84.54
SD color checker afwijking ΔE 20001.561.4
Gem. color checker afwijking ΔE 20003.33.5
SD kleurafwijking ΔE 20000.941.11
Gem. kleurafwijking ΔE 20002.893.25
Gamma 0%1.282.2
Gamma 10%2.052.04
Gamma 20%2.082.06
Gamma 30%2.092.09
Gamma 40%2.102.13
Gamma 50%2.142.15
Gamma 60%2.222.06
Gamma 70%2.291.99
Gamma 80%2.361.95
Gamma 90%2.361.96
Gamma 100%2.272.2
SD gamma0.230.08
Gemiddeld gamma2.152.07
Gamma (afwijking van 2,2)0.050.13
Grijsafwijking 0% ΔE 20000.310.30
Grijsafwijking 10% ΔE 20000.642.22
Grijsafwijking 20% ΔE 20000.852.53
Grijsafwijking 30% ΔE 20001.773.19
Grijsafwijking 40% ΔE 20002.373.85
Grijsafwijking 50% ΔE 20002.744.27
Grijsafwijking 60% ΔE 20003.095.61
Grijsafwijking 70% ΔE 20002.965.50
Grijsafwijking 80% ΔE 20004.335.56
Grijsafwijking 90% ΔE 20004.955.24
Grijsafwijking 100% ΔE 20005.405.11
SD grijsafwijking ΔE 20001.541.66
Gem. grijsafwijking ΔE 20002.684
sRGB kleurweergave X-Rite i1 Display Pro & Basic Pro 2
Helderheid wit 150 cd/m²223.68 cd/m²152.75 cd/m²
Helderheid zwart 150 cd/m²0.04 cd/m²0.06 cd/m²
Kleurtemperatuur wit6520 K6167 K
Afwijking van ideale kleurtemperatuur20 K333 K
Contrast 150 cd/m² (sRGB modus)5592 : 12546 : 1
Dekking gamut82.5 %99.9 %
Kleurafwijking wit ΔE 20000.817.07
Kleurafwijking grijs 80 ΔE 20000.397.29
Kleurafwijking grijs 65 ΔE 20000.527.43
Kleurafwijking grijs 50 ΔE 20000.887.51
Kleurafwijking grijs 35 ΔE 20000.957.21
Kleurafwijking zwart ΔE 20000.310.34
Kleurafwijking huid donker ΔE 20002.055.18
Kleurafwijking huid licht ΔE 20000.766.24
Kleurafwijking hemelsblauw ΔE 20001.192.8
Kleurafwijking bladgroen ΔE 20001.731.8
Kleurafwijking bloemblauw ΔE 20000.823.82
Kleurafwijking blauwgroen ΔE 20001.092.45
Kleurafwijking oranje ΔE 20002.416.45
Kleurafwijking paars blauw ΔE 20001.362.43
Kleurafwijking middenrood ΔE 20001.694.88
Kleurafwijking paars ΔE 20001.633.12
Kleurafwijking geelgroen ΔE 20001.392.81
Kleurafwijking oranjegeel ΔE 20001.374.77
Kleurafwijking blauw ΔE 20001.331.78
Kleurafwijking groen ΔE 20001.581.68
Kleurafwijking rood ΔE 20002.444.9
Kleurafwijking geel ΔE 20001.193.81
Kleurafwijking magenta ΔE 20001.074.6
Kleurafwijking cyaan ΔE 20000.782.22
Kleurafwijking 100% Rood ΔE 20004.063.81
Kleurafwijking 100% Groen ΔE 20001.292.75
Kleurafwijking 100% Blauw ΔE 20002.393.95
Kleurafwijking 100% Cyaan ΔE 20000.862.67
Kleurafwijking 100% Magenta ΔE 20000.92.64
Kleurafwijking 100% Geel ΔE 20001.594.67
SD kleurafwijking ΔE 20000.741.96
Gem. kleurafwijking ΔE 20001.364.1
Gamma 0%1.281.28
Gamma 10%2.212.04
Gamma 20%2.282.06
Gamma 30%2.302.09
Gamma 40%2.292.12
Gamma 50%2.272.16
Gamma 60%2.302.08
Gamma 70%2.322.01
Gamma 80%2.311.99
Gamma 90%2.262.01
Gamma 100%2.272.27
SD gamma0.220.18
Gemiddeld gamma2.222.04
Gamma (afwijking van 2,2)0.020.16
Grijsafwijking 0% ΔE 20000.310.33
Grijsafwijking 10% ΔE 20002.241.45
Grijsafwijking 20% ΔE 20002.392.73
Grijsafwijking 30% ΔE 20002.314.14
Grijsafwijking 40% ΔE 20001.705.29
Grijsafwijking 50% ΔE 20000.855.92
Grijsafwijking 60% ΔE 20001.046.85
Grijsafwijking 70% ΔE 20000.727.31
Grijsafwijking 80% ΔE 20000.797.49
Grijsafwijking 90% ΔE 20000.327.24
Grijsafwijking 100% ΔE 20000.627.04
SD grijsafwijking ΔE 20000.722.34
Gem. grijsafwijking ΔE 20001.235.2

Advertentie

2 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
AOC C32G1

AOC C32G1

  • 32 inch
  • 1920x1080
  • 69 ppi
  • VA / MVA / PVA
  • Gebogen scherm
  • AMD FreeSync
  • AMD Freesync Premium
  • 144 Hz
  • HDMI
  • 1.4
  • DisplayPort
  • 1 ms
  • 250 cd/m²
  • 3000 : 1
Niet verkrijgbaar
AOC CQ32G1

AOC CQ32G1

  • 31.5 inch
  • 2560x1440
  • 93 ppi
  • VA / MVA / PVA
  • Gebogen scherm
  • AMD FreeSync
  • AMD Freesync Premium
  • 144 Hz
  • HDMI
  • 1.4 & 2.0
  • DisplayPort
  • 1 ms
  • 300 cd/m²
  • 3000 : 1
Niet verkrijgbaar
0

Hardware Info maakt gebruik van cookies

Hardware Info plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Hardware Info relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie.

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Hardware Info contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht.

    janee

    Hardware Info genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Hardware Info gevolgd worden. Deze data wordt maximaal 2 weken bewaard. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden.

    janee