Dell XPS 15 2-in-1 review: Omklaplaptop met Kaby Lake-G

11 reacties
2 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. Behuizing
  3. 3. Aansluitingen
  4. 4. Toetsenbord en touchpad
  5. 5. Scherm
  6. 6. Hardware: Kaby Lake-G
  7. 7. Systeemprestaties: benchmarks
  8. 8. Accuduur en koeling
  9. 9. Specificaties en uitgebreide testresultaten
  10. 10. Conclusie
  11. 2 besproken producten
  12. 11 reacties

Specificaties en uitgebreide testresultaten

Algemeen
 
MerkDellDell
ProductnaamXPS 15 2-in-1XPS 15 2-in-1 (cn95702)
Productcodecn95702
DetailsProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeHybrideHybride
ToetsenbordindelingQwerty USQwerty US
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i7Intel Core i5
Processor typeIntel Core i7 8706GIntel Core i5 8305G
Processor klokfrequentie3.1 GHz2.8 GHz
Processor klokfrequentie (max. turbo)4.1 GHz3.8 GHz
Aantal processorcores44
Geheugen capaciteit16 GB8 GB
Type geheugenDDR4DDR4
Geheugen klokfrequentie2400 MHz2400 MHz
SODIMM sloten00
Vrije SODIMM sloten00
Werkgeheugen uitbreidbaar tot16 GB8 GB
Scherm
Scherm diagonaal15.6 inch15.6 inch
Resolutie1920x10801920x1080
Verhouding16:916:9
Pixeldichtheid141 ppi141 ppi
Scherm type (mat/glans)GlanzendGlanzend
PaneeltypeIPSIPS
LED-achtergrondverlichting
Touchscreen
Aanraakpunten touchscreen10 aanraakpunten10 aanraakpunten
Touchscreen typeCapacitiefCapacitief
Geschikt voor peninvoer
3D-scherm
Graphics
GPU typeAMD Radeon RX Vega M GL GraphicsAMD Radeon RX Vega M GL Graphics
Geïntegreerde / losse GPULosse chipLosse chip
Videogeheugen4 GB4 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit512 GB256 GB
SSD opslagcapaciteit512 GB256 GB
Beschikbaar opslaggeheugen430.7 GB194.2 GB
Aantal harddisks / SSD's11
Harddisk/SSD 1 capaciteit512 GB256 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productKXG5AZNV512G NVMe SED Toshiba 512GBToshiba KXG50ZNV256G
Harddisk/SSD 1 form factorM.2M.2
Optische drive merk/product
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN Aansluiting (RJ45)
WLAN / WiFi standaard802.11ac (Wi-Fi 5)802.11ac (Wi-Fi 5)
WLAN adapterIntel Dual Band Wireless-AC 8265Killer Wireless-AC 1435
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.2Bluetooth 4.1
3G (HSPA/UMTS)
4G (LTE)
Aansluitingen
PC-Card Type II0
ExpressCard (type)
Smartcard
USB 3.1 Gen1 (Type-C)2
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)42
USB Type-C
Thunderbolt22
Thunderbolt 32
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Micro HDMI-uitgang
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen11
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie0.9 MPixel0.9 MPixel
Tweede camera
Flitser
Sensors
Accelerometer
Vingerafdruklezer
GPS
Kompas
NFC
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)72 Wh72 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal1970 gram1970 gram
Afmeting - Breedte35.5 cm35.4 cm
Afmeting - Diepte23.4 cm23.3 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte1.8 cm1.8 cm
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 10 HomeMicrosoft Windows 10 Home
Besturingssysteem (serie)WindowsWindows
Overige
Garantie2 jaar1 jaar
Numeriek toetsenbord
Windows benchmarks
3DMark - Ice Storm118393116283
3DMark - Cloud Gate2256518580
3DMark - Cloud Gate Graphics4483044930
3DMark - Cloud Gate Physics82416087
3DMark - Fire Strike63076303
3DMark - Fire Strike Graphics73517422
3DMark - Fire Strike Physics1160110648
3DMark - Fire Strike Combined22942298
3DMark - Fire Strike Extreme3078
3DMark - Time Spy20442048
3DMark - Time Spy Graphics22152207
3DMark - Time Spy CPU42143947
Cinebench R15 - Single166155
Cinebench R15 - Multi802695
PCMark 7 - PCMark Score69076723
PCMark 7 - Lightweight Score54645544
PCMark 7 - Productivity Score50215132
PCMark 7 - Entertainment Score52175036
PCMark 7 - Creativity Score1053310166
PCMark 7 - Computation Score1525114919
PCMark 7 - System Storage Score53125434
Opstarttijd19.1 sec.25.5 sec.
PCMark 8 v2 - Home41953848
PCMark 8 v2 - Creative44414069
PCMark 8 v2 - Work36573451
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Score50455015
PCMark 8 - Storage 2.0 - Storage Bandwidth401.97 MB/s338.54 MB/s
WiFi speedtest 2.4GHz receive217.01 Mbit/s214.26 Mbit/s
WiFi speedtest 2.4GHz send176.95 Mbit/s190.97 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz receive553.93 Mbit/s554.76 Mbit/s
WiFi speedtest 5.0GHz send451.71 Mbit/s555.48 Mbit/s
Geekbench4 - Multi1566812855
Geekbench4 - Multi crypto1587010796
Geekbench4 - Multi integer1860015863
Geekbench4 - Multi float1806913950
Geekbench4 - Multi memory54174960
Geekbench4 - Single48224385
Geekbench4 - Single crypto43614310
Geekbench4 - Single integer49194703
Geekbench4 - Single float48374002
Geekbench4 - Single memory(33)46984263
Geekbench4 - OpenCL2142819072
Energieverbruik / Accu
Energieverbruik uit0.4 W0.3 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.7 W0.1 W
Energieverbruik idle7.1 W9.4 W
Browser accutest - 180 cd/m2719 min.677 min.
PCMark Creative accutest - 180 cd/m2228 min.246 min.
PCMark Creative (Accu)38973662
Testresultaten beeldscherm
Kleurtemperatuur7762 K7775 K
Helderheid wit420.63 cd/m²411.64 cd/m²
Helderheid zwart0.25 cd/m²0.25 cd/m²
Contrast1682.5 : 11646.6 : 1
Gamma2.182.2
Gamma (afwijking van 2,2)0.020
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)4.564.61
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)1.250.99
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)5.245.37
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)5.426.46
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)4.214.2
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)3.212.8
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)44.1
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)6.97.7
Kleurafwijking rood (Delta E 2000)5.165.27
Kleurafwijking groen (Delta E 2000)1.090.85
Kleurafwijking blauw (Delta E 2000)5.65.71
Kleurafwijking cyaan (Delta E 2000)5.336.34
Kleurafwijking magenta (Delta E 2000)3.863.84
Kleurafwijking geel (Delta E 2000)3.593.15
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)4.14.2
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)5.96.6
3D rendering
Cinebench R15 CPU802
Windows Game Benchmarks (2016-2017)
Metro Last Light -1920x1080 - Medium68.1 fps59.5 fps
Metro Last Light - 1920x1080 - Very High41.1 fps34.1 fps
Far Cry Primal - 1920x1080 - Low (HD Textures off)63 fps58 fps
Far Cry Primal - 1920x1080 - High47 fps39 fps
GTA V - 1920x1080 - Normal82.9 fps64.3 fps
GTA V - 1920x1080 - High59.4 fps51.6 fps


2 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Excellent Dell XPS 15 2-in-1

Dell XPS 15 2-in-1

  • Intel Core i7 8706G
  • 16 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Touchscreen
  • AMD Radeon RX Vega M GL Graphics
  • 512 GB
  • Qwerty
  • 1.97 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Dell XPS 15 2-in-1 (cn95702)

Dell XPS 15 2-in-1 (cn95702)

  • Intel Core i5 8305G
  • 8 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Touchscreen
  • AMD Radeon RX Vega M GL Graphics
  • 256 GB
  • Qwerty
  • 1.97 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
0
*