LG 34UC87M en 34UC97 review: curved met Thunderbolt

22 reacties
2 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. LG 34UC97-S
  3. 3. LG 34UC87M
  4. 4. Testmethodiek
  5. 5. Testresultaten helderheid en contrast
  6. 6. Testresultaten kleurtemperatuur en kleurechtheid
  7. 7. Testresultaten reactietijd en input lag
  8. 8. Testresultaten energieverbruik
  9. 9. Foto's
  10. 10. Specificaties
  11. 11. Conclusie
  12. 2 besproken producten
  13. 22 reacties

Specificaties

Op deze pagina vind je de uitgebreide specificaties en testresultaten van de de LG 34UC87M en de 34UC97-S.

Algemeen
 
MerkLGLG
Productnaam34UC87M-B34UC97-S
Productcode34UC87M-B34UC97-S
DetailsProductinfoProductinfo
Paneeleigenschappen
Scherm formaat34 inch34 inch
Resolutie3440x14403440x1440
Pixeldichtheid110 ppi110 ppi
PaneeltechniekIPS / PLS / AHVAIPS / PLS / AHVA
Gebogen scherm
Maker TFT-panelLG DisplayLG Display
BacklightLEDLED
Beeldverhouding21:921:9
Pixelgrootte0.232 mm0.232 mm
Ondersteuning voor 3D
Touchscreen
Overdrive optie aanwezig
120 Hz
144 Hz
AMD FreeSync
Nvidia G-Sync
Aansluitingen & functionaliteit
D-Sub (VGA) ingang
HDCP compatible
DVI ingang
HDMI
Aantal HDMI ingangen22
Hoogst ondersteunde HDMI-versie1.41.4
MHL
DisplayPort
Mini-DisplayPort ingang
Aantal DisplayPort ingangen33
DisplayPort uitgang
Thunderbolt
Picture-in-Picture on-screen
Picture-by-Picture on-screen
3,5mm jack audio uit
3,5mm jack audio in
Geïntegreerde USB HUB
USB versie3.03.0
Geïntegreerde luidsprekers
Geïntegreerde webcam
Geheugenkaartlezer
Geïntegreerde TV-tuner
Fysieke eigenschappen
Afmeting - Breedte83.1 cm83.1 cm
Afmeting - Hoogte47.2 cm47.5 cm
Afmeting - Diepte24 cm22.5 cm
In hoogte verstelbaar
Minimum hoogte bovenrand47.2 cm47.5 cm
Maximum hoogte bovenrand61.2 cm47.5 cm
Maximaal in hoogte verstelbaar14 cm0 cm
Portretmodus
BeugelbevestigingVesa 100mmVesa 100mm
Gewicht9.8 kg8.9 kg
KleurZwart/GrijsZwart/Zilver
Eigenschappen fabrikantopgave
Aantal kleuren1070 mln1070 mln
Reactietijd5 ms5 ms
Helderheid300 cd/m²300 cd/m²
Contrastratio1000 : 11000 : 1
Maximale horizontale kijkhoek178 °178 °
Maximale verticale kijkhoek178 °178 °
Stroomverbruik (actief)80 W80 W
Stroomverbruik (in standby)1.2 W1.2 W
Garantie
Garantie termijn2 jaar2 jaar
Reactietijden en inputlag
Overdrive standaard aan
Reactietijd (0%-100%)11.3 ms11.7 ms
Reactietijd (100%-0%)7.4 ms7.7 ms
Reactietijd (0%-100%-0%)18.7 ms19.4 ms
Reactietijd (20%-80%)16.7 ms16.2 ms
Reactietijd (80%-20%)10.5 ms11.2 ms
Reactietijd (20%-80%-20%)27.2 ms27.4 ms
Reactietijd OD max (0%-100%)9.1 ms9.6 ms
Reactietijd OD max (100%-0%)7.1 ms7.3 ms
Reactietijd OD max (0%-100%-0%)16.2 ms16.9 ms
Reactietijd OD max (20%-80%)6.2 ms6.7 ms
Reactietijd OD max (80%-20%)7.2 ms7.5 ms
Reactietijd OD max (20%-80%-20%)13.4 ms14.2 ms
Overshoot OD max13 %10 %
Undershoot OD max3 %4 %
Reactietijd OD opt. (0%-100%)8.6 ms6.7 ms
Reactietijd OD opt. (100%-0%)6.7 ms7.5 ms
Reactietijd OD opt. (0%-100%-0%)15.3 ms14.2 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%)8.4 ms8.2 ms
Reactietijd OD opt. (80%-20%)8.7 ms8.9 ms
Reactietijd OD opt. (20%-80%-20%)17.1 ms17.1 ms
Overshoot OD opt.5 %5 %
Undershoot OD opt.3 %3 %
Naam stand OD opt.MiddleMiddle
Input lag t.o.v. CRT16 ms16 ms
Energieverbruik
Energieverbruik helderheid maximaal (wit)63.8 W63.5 W
Energieverbruik helderheid maximaal (zwart)60.4 W60 W
Energieverbruik (standby)0.9 W0.9 W
Energieverbruik (uit)0.4 W0.4 W
sRGB Testresultaten CalMAN i.c.m. X-Rite i1 Display Pro
Kleurtemperatuur6859 K6838 K
Helderheid wit314 cd/m²295 cd/m²
Helderheid zwart0.30 cd/m²0.28 cd/m²
Contrast1046.7 : 11053.6 : 1
Gamma 10%2.222.20
Gamma 20%2.222.15
Gamma 30%2.132.02
Gamma 40%2.071.95
Gamma 50%2.021.90
Gamma 60%2.031.88
Gamma 70%2.091.91
Gamma 80%2.161.95
Gamma 90%2.111.88
Gamma2.121.98
Gamma (afwijking van 2,2)0.080.22
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)2.94.1
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)2.352.46
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)3.563.88
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)1.341.23
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)2.393.44
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)0.990.63
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)3.263.43
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)2.32.5


2 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Excellent LG 34UC87M-B

LG 34UC87M-B

  • 34 inch
  • 3440x1440
  • 110 ppi
  • IPS / PLS / AHVA
  • Gebogen scherm
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 5 ms
  • 300 cd/m²
  • 1000 : 1
Niet verkrijgbaar
LG 34UC97-S

LG 34UC97-S

  • 34 inch
  • 3440x1440
  • 110 ppi
  • IPS / PLS / AHVA
  • Gebogen scherm
  • HDMI
  • DisplayPort
  • 5 ms
  • 300 cd/m²
  • 1000 : 1
Niet verkrijgbaar
0
*