Apple iPhone 6 en 6 Plus review: grootformaat iPhone

79 reacties
18 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. Van hoeken naar rondingen
  3. 3. Aansluitingen
  4. 4. In de hand
  5. 5. Retina HD
  6. 6. Apple A8
  7. 7. iPhone 6 en iPhone 6 Plus: Geekbench 3
  8. 8. iPhone 6 en iPhone 6 Plus: 3DMark en GFXBench
  9. 9. iPhone 6 en iPhone 6 Plus: browserbenchmarks
  10. 10. iOS 8
  11. 11. Camera
  12. 12. Accuduur
  13. 13. Specificaties
  14. 14. Conclusie
  15. 18 besproken producten
  16. 79 reacties

Specificaties

De specificaties van de iPhone 6 en iPhone 6 Plus.

Algemeen
 
MerkAppleApple
ProductnaamiPhone 6 128GB SilveriPhone 6 Plus 128GB Grey
ProductcodeMG4C2ZD/AMGAC2ZD/A
DetailsProductinfoProductinfo
Besturingssysteem
BesturingssysteemiOSiOS
Besturingssysteem versieApple iOS 8Apple iOS 8
Geheugen
Werkgeheugen1024 MB1024 MB
Opslaggeheugen128 GB128 GB
Geheugenkaartlezer
Beeldscherm
SchermtypeLCDLCD
Schermdiagonaal4.7 inch5.5 inch
Schermresolutie1334x7501920x1080
Pixeldichtheid326 ppi401 ppi
Touchscreen
Touchscreen typeCapacitiefCapacitief
Tweede scherm
Processor
Processor / SoCApple A8Apple A8
ARM-architectuurARMv8ARMv8
Aantal cores totaal22
Multi cluster
Type cluster 1Apple CycloneApple Cyclone
Snelheid cluster 11400 MHz1400 MHz
GPUPowerVR GX6450PowerVR GX6450
Camera
Camera (achter)
Cameraresolutie (achter)8 MPixel8 MPixel
Tweede camera (achter)
Camera (voor)
Cameraresolutie (voor)1.2 MPixel1.2 MPixel
Tweede camera (voor)
Flitser
Autofocus
Maximale video opnameresolutie1920x10801920x1080
Toestel
Model typeBarBar
SIM typeNanosimNanosim
Simlockvrij
Dual SIM
Volwaardig toetsenbord
Stylus
VoedingsaansluitingApple LightningApple Lightning
Koptelefoon aansluiting (3,5mm jack)
Accu
Gesprekstijd14 uur24 uur
Stand-by tijd250 uur384 uur
Verwisselbare accu
Accucapaciteit1810 mAh2915 mAh
AccutypeLi-IonLi-Ion
Connectiviteit / Netwerk
2G
3G
4G
Edge
HSPA
HSDPA
LTE
UMTS
WiFi
WiFi-standaard (hoogste)WiFi 5 (802.11ac)WiFi 5 (802.11ac)
Dual-band WiFi
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.0Bluetooth 4.0
Near Field Communication (NFC)
Uiterlijk
Lengte138.1 mm158.1 mm
Breedte67 mm77.8 mm
Dikte6.9 mm7.1 mm
Gewicht129 gram172 gram
KleurZilverGrijs
Functionaliteit
E-mail
MMS
SMS
Barometer
GPS
Gyroscoop
Proximity sensor
Accelerometer
Vingerafdrukscanner
Ondersteunde Bluetooth profielen
Advanced Audio Distribution Profile (A2DP)
Hands-Free Profile (HFP)
Headset Profile (HSP)
Audioformaten
mp3
wav
Videoformaten
h.264
MPEG 4
Platform onafhankelijke tests
Geekbench 3 Score - Single-Core Score16321615
Geekbench 3 Score - Multi-Core Score29202901
Geekbench 3 Integer - Single-Core Score16801686
Geekbench 3 Integer - Multi-Core Score32723293
Geekbench 3 Floating Point - Single-Core Score15761551
Geekbench 3 Floating Point - Multi-Core Score31043067
Geekbench 3 Memory - Single-Core Score16521601
Geekbench 3 Memory - Multi-Core Score18481788
3DMark Ice Storm Extreme (Total Score)Maxed out!
3DMark Ice Storm Extreme (Graphics Score)Maxed out!
3DMark Ice Storm Extreme (Physics Score)Maxed out!
3DMark Ice Storm Extreme (GT1)59.7 fps59.6 fps
3DMark Ice Storm Extreme (GT2)46.9 fps48.3 fps
3DMark Ice Storm Unlimited (Total Score)1731018022
3DMark Ice Storm Unlimited (Graphics Score)2262523902
3DMark Ice Storm Unlimited (Physics Score)94999684
3DMark Ice Storm Unlimited (GT1)121.7 fps127.3 fps
3DMark Ice Storm Unlimited (GT2)82.6 fps87.8 fps
SunSpider 0.9.1364.6 ms376.0 ms
SunSpider 1.0.2345.0 ms355.9 ms
Google Octane65137458
Accuduur: Sunspider benchmark / WiFi muziek157 min.222 min.
Accutest - Videotest 100 cd/m2568 min.696 min.
GFXBench Manhattan 3.029.9 fps31.2 fps
GFXBench Manhattan offscreen 3.017.8 fps18.7 fps
GFXBench T-Rex51.2 fps32.3 fps
GFXBench T-Rex offscreen42.7 fps44.8 fps
Testresultaten beeldscherm 2011
Kleurtemperatuur7481 K7270 K
Helderheid wit548 cd/m²579 cd/m²
Helderheid zwart0.39 cd/m²0.41 cd/m²
Contrast1405 : 11412 : 1
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)4.5
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)2.7
Testresultaten beeldscherm 2015
Piekhelderheid wit (33% schermoppervlak)557 cd/m²
Kleurtemperatuur7601 K7390 K
Helderheid wit549 cd/m²557 cd/m²
Helderheid zwart0.38 cd/m²0.41 cd/m²
Contrast1445 : 11359 : 1
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 2000)5.14.8
Gamma 10%2.232.20
Gamma 20%2.212.21
Gamma 30%2.222.23
Gamma 40%2.202.21
Gamma 50%2.212.20
Gamma 60%2.202.20
Gamma 70%2.242.24
Gamma 80%2.322.30
Gamma 90%2.332.33
Gamma2.242.24
Gamma (afwijking van 2,2)0.040.04
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 2000)2.72.8


18 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Apple iPhone 6 16GB Gold

Apple iPhone 6 16GB Gold

  • Apple iOS 8
  • 16 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)

€ 399,00

1 winkel
Apple iPhone 6 16GB Grey

Apple iPhone 6 16GB Grey

  • Apple iOS 8
  • 16 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 16GB Silver

Apple iPhone 6 16GB Silver

  • Apple iOS 8
  • 16 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 64GB Gold

Apple iPhone 6 64GB Gold

  • Apple iOS 8
  • 64 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 64GB Grey

Apple iPhone 6 64GB Grey

  • Apple iOS 8
  • 64 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 64GB Silver

Apple iPhone 6 64GB Silver

  • Apple iOS 8
  • 64 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 128GB Gold

Apple iPhone 6 128GB Gold

  • Apple iOS 8
  • 128 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 128GB Grey

Apple iPhone 6 128GB Grey

  • Apple iOS 8
  • 128 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 128GB Silver

Apple iPhone 6 128GB Silver

  • Apple iOS 8
  • 128 GB
  • 4.7 inch
  • 1334x750
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 16GB Gold

Apple iPhone 6 Plus 16GB Gold

  • Apple iOS 8
  • 16 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 16GB Grey

Apple iPhone 6 Plus 16GB Grey

  • Apple iOS 8
  • 16 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 16GB Silver

Apple iPhone 6 Plus 16GB Silver

  • Apple iOS 8
  • 16 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 64GB Gold

Apple iPhone 6 Plus 64GB Gold

  • Apple iOS 8
  • 64 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 64GB Grey

Apple iPhone 6 Plus 64GB Grey

  • Apple iOS 8
  • 64 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 64GB Silver

Apple iPhone 6 Plus 64GB Silver

  • Apple iOS 8
  • 64 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 128GB Gold

Apple iPhone 6 Plus 128GB Gold

  • Apple iOS 8
  • 128 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 128GB Grey

Apple iPhone 6 Plus 128GB Grey

  • Apple iOS 8
  • 128 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
Apple iPhone 6 Plus 128GB Silver

Apple iPhone 6 Plus 128GB Silver

  • Apple iOS 8
  • 128 GB
  • 5.5 inch
  • 1920x1080
  • 8 MPixel
  • WiFi 5 (802.11ac)
Niet verkrijgbaar
0
*