Acer Aspire One 725 vs Acer Aspire One 756 review

0 reacties
2 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. C60 of Celeron
  3. 3. Van binnen
  4. 4. Kleine accu
  5. 5. Beeldscherm Acer Aspire One 725-C62kk
  6. 6. Beeldscherm Aspire One 756-877B2ss
  7. 7. Prestaties: 3DMark06
  8. 8. Prestaties: Cinebench 10
  9. 9. Prestaties: PCMark 7
  10. 10. Prestaties: PCMark Vantage
  11. 11. Accutest (PCMark05)
  12. 12. Accutest (Readertest)
  13. 13. Specificaties en prestaties (uitgebreid)
  14. 14. Conclusie
  15. 2 besproken producten
  16. 0 reacties

Specificaties en prestaties (uitgebreid)

Algemeen
 
MerkAcerAcer
ProductnaamAspire One 756-877B2ssAspire One AO725-C62kk
ProductcodeNU.SGTEH.005NU.SGPEH.002
DetailsProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeLaptopLaptop
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel CeleronAMD C
Processor typeIntel Celeron 877AMD C-60
Processor klokfrequentie1.4 GHz1 GHz
Aantal processorcores2
ChipsetIntel HM70
Geheugen capaciteit4 GB4 GB
Type geheugenDDR3DDR3
Geheugen klokfrequentie1333 MHz1333 MHz
SODIMM sloten21
Vrije SODIMM sloten10
Werkgeheugen uitbreidbaar tot16 GB
Scherm
Scherm diagonaal11.6 inch11.6 inch
Resolutie1366x7681366x768
Verhouding16:9
Pixeldichtheid135 ppi135 ppi
Scherm type (mat/glans)GlanzendGlanzend
LED-achtergrondverlichting
Touchscreen
3D-scherm
Graphics
GPU typeIntel HD GraphicsAMD Radeon HD 6290
Geïntegreerde / losse GPUGeïntegreerdLosse chip
Videogeheugen0 GB2 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit320 GB500 GB
Harddisk opslagcapaciteit500 GB
Harddisk toerental5400 rpm5400 rpm
Aantal harddisks / SSD's11
Harddisk/SSD 1 capaciteit500 GB500 GB
Harddisk/SSD 1 soortHarde schijfHarde schijf
Harddisk/SSD 1 merk/productWestern Digital WD5000LPVTSeagate ST9500325AS
Optische drive merk/product
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN Aansluiting (RJ45)
LAN adapterBroadcom Netlink Gigabit Ethernet.Realtek PCIe FE
LAN snelheid1000 Mbit/s100 Mbit/s
WLAN / WiFi standaard802.11n (Wi-Fi 4)802.11n (Wi-Fi 4)
WLAN adapterAtheros AR5BWB222Atheros AR5BWB222
Modem
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.0Bluetooth 4.0
3G (HSPA/UMTS)
4G (LTE)
Aansluitingen
ExpressCard (type)
Smartcard
USB 2.0 (Type-A)32
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)01
FireWire - Totaal00
Thunderbolt00
eSATA00
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
Cardreader - MS
Cardreader - XD
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
Aantal HDMI-uitgangen1
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen11
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie0.9 MPixel0.9 MPixel
Sensors
Vingerafdruklezer
GPS
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
TV-tuner analoog
TV-tuner DVB-T
Maten en gewichten
Accu capaciteit (mAh)2600 mAh
Accu capaciteit (Wh)37 Wh37 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal1360 gram1240 gram
Gewicht excl. accu1165 gram1050 gram
Afmeting - Breedte28.5 cm
Afmeting - Diepte20.2 cm
Afmeting - Hoogte/Dikte2.74 cm
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 7 Home PremiumMicrosoft Windows 7 Home Premium
Besturingssysteem (serie)WindowsWindows
Windows benchmarks
3DMark0625311759
3DMark11 (Entry)329
3DMark11 (Performance)219
Windows Prestatie index4.43.2
WinSAT processor4.73.2
WinSAT geheugen5.95.5
WinSAT grafisch4.43.9
WinSAT grafisch spellen4.45.6
WinSAT primaire vaste schijf5.95.9
PCMark Vantage - System34451679
PCMark Vantage - Memories Score25371346
PCMark Vantage - TV and Movies Score25391132
PCMark Vantage - Gaming Score24181338
PCMark Vantage - Music Score39532190
PCMark Vantage - Communications Score33681608
PCMark Vantage - Productivity Score22051147
PCMark Vantage - HDD Score40383059
Cinebench 10 (Multi-CPU, 32-bit)35431506
Cinebench 11.5 (64-bit)1.090.44
PCMark 7 - PCMark Score1483774
PCMark 7 - Lightweight Score1368829
PCMark 7 - Productivity Score877497
PCMark 7 - Entertainment Score1349732
PCMark 7 - Creativity Score17381012
PCMark 7 - Computation Score1998521
PCMark 7 - System Storage Score15401369
Opstarttijd33 sec.51 sec.
Notebook Performance Index
NPI - Gaming1214
NPI - Entertainment2328
NPI - Internet, e-mail en social media6368
NPI - Werk en studie2026
Energieverbruik / Accu
Batterymark readertest271 min.339 min.
Accutest PCMark05145 min.203 min.
Energieverbruik uit0.1 W0.2 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.0 W0.1 W
Energieverbruik idle10.6 W15.3 W
Testresultaten beeldscherm
Kleurtemperatuur6455 K7106 K
Helderheid wit260.43 cd/m²236.67 cd/m²
Helderheid zwart0.523 cd/m²0.756 cd/m²
Contrast498 : 1313.1 : 1
Kleurafwijking rood (Delta E 1994)7.9411.14
Kleurafwijking groen (Delta E 1994)7.738.65
Kleurafwijking blauw (Delta E 1994)21.0127.80
Kleurafwijking cyaan (Delta E 1994)11.7812.37
Kleurafwijking magenta (Delta E 1994)14.458.02
Kleurafwijking geel (Delta E 1994)5.599.70
Gemiddelde kleurafwijking (Delta E 1994)11.412.9
Gemiddelde grijsafwijking (Delta E 1994)6.58.9


2 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Bronze Award Acer Aspire One 756-877B2ss

Acer Aspire One 756-877B2ss

  • 4 GB
  • 11.6 inch
  • 1366x768
  • Intel HD Graphics
  • 320 GB
  • 1.36 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
Acer Aspire One AO725-C62kk

Acer Aspire One AO725-C62kk

  • AMD C-60
  • 4 GB
  • 11.6 inch
  • 1366x768
  • AMD Radeon HD 6290
  • 500 GB
  • 1.24 kg
  • Windows
Niet verkrijgbaar
0
*