Dell Vostro 3360 en 3560 review: dik en dun

6 reacties
2 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. Stevige behuizing
  3. 3. Aansluitingen en upgraden
  4. 4. Beide met Core i5
  5. 5. Prestaties: 3DMark06
  6. 6. Prestaties: Cinebench 10
  7. 7. Prestaties: PCMark 7
  8. 8. Accutest (PCMark05)
  9. 9. Accutest (Readertest)
  10. 10. Specificaties en prestaties (uitgebreid)
  11. 11. Conclusie
  12. 2 besproken producten
  13. 6 reacties

Specificaties en prestaties (uitgebreid)

Algemeen
 
MerkDellDell
ProductnaamVostro 3360 (Core i5-3317U)Vostro 3560 (Core i5-3210M/HD 7670M)
ProductcodeBLXV3360TBDBLXV3560TBD
DetailsProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeLaptopLaptop
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i5Intel Core i5
Processor typeIntel Core i5 3317UIntel Core i5 3210M
Processor klokfrequentie1.7 GHz2.5 GHz
ChipsetIntel HM77Intel HM77
Geheugen capaciteit6 GB4 GB
Type geheugenDDR3DDR3
Geheugen klokfrequentie1600 MHz1600 MHz
SODIMM sloten22
Vrije SODIMM sloten00
Werkgeheugen uitbreidbaar tot16 GB16 GB
Scherm
Scherm diagonaal13 inch15.3 inch
Resolutie1366x7681920x1080
Pixeldichtheid121 ppi144 ppi
Scherm type (mat/glans)MatMat
Touchscreen
3D-scherm
Graphics
GPU typeIntel HD Graphics 4000AMD Radeon HD 7670M
Geïntegreerde / losse GPUGeïntegreerdLosse chip
Videogeheugen0 GB1 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit320 GB500 GB
Harddisk toerental7200 rpm7200 rpm
Aantal harddisks / SSD's11
Harddisk/SSD 1 capaciteit320 GB500 GB
Harddisk/SSD 1 soortHarde schijfHarde schijf
Harddisk/SSD 1 merk/productSeagate ST320LT007Hitachi HTS727550A9E364
Optische drive merk/productLG GT60N
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN adapterAtheros AR8161/8165Realtek PCIe GBE
LAN snelheid1000 Mbit/s1000 Mbit/s
WLAN / WiFi standaard802.11n (Wi-Fi 4)802.11n (Wi-Fi 4)
WLAN adapterDell Wireless 1704Dell Wireless 1704
Modem
Bluetooth
Bluetooth-versieBluetooth 4.0Bluetooth 4.0
3G (HSPA/UMTS)
Aansluitingen
PC-Card Type II00
ExpressCard (type)
Smartcard
USB 2.0 (Type-A)00
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)34
FireWire - Totaal00
Thunderbolt00
eSATA00
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
Cardreader - MS
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen12
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie1 MPixel1 MPixel
Sensors
Vingerafdruklezer
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
TV-tuner analoog
TV-tuner DVB-T
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)65 Wh48 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal1645 gram2715 gram
Gewicht excl. accu2415 gram
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 7 ProfessionalMicrosoft Windows 7 Professional
Windows benchmarks
3DMark0653807883
3DMark Vantage30055005
3DMark11 (Entry)1179
3DMark11 (Performance)700
3DMark11 (Extreme)214
Windows Prestatie index5.15.9
WinSAT processor6.97.1
WinSAT geheugen7.45.9
WinSAT grafisch5.16.5
WinSAT grafisch spellen6.46.5
WinSAT primaire vaste schijf5.95.9
PCMark Vantage - System62987610
PCMark Vantage - Memories Score39554559
PCMark Vantage - TV and Movies Score41484530
PCMark Vantage - Gaming Score39914590
PCMark Vantage - Music Score60267157
PCMark Vantage - Communications Score831310529
PCMark Vantage - Productivity Score45015069
PCMark Vantage - HDD Score41274124
Cinebench 10 (Multi-CPU, 32-bit)74308786
Cinebench 11.5 (64-bit)2.422.89
PCMark 7 - PCMark Score25512045
PCMark 7 - Lightweight Score18331948
PCMark 7 - Productivity Score13771421
PCMark 7 - Entertainment Score26132236
PCMark 7 - Creativity Score43182647
PCMark 7 - Computation Score102612987
PCMark 7 - System Storage Score16071584
Notebook Performance Index
NPI - Gaming2541
NPI - Entertainment4861
NPI - Internet, e-mail en social media7589
NPI - Werk en studie5562
Energieverbruik / Accu
Batterymark readertest372 min.243 min.
Accutest PCMark05161 min.106 min.
Energieverbruik uit0.3 W0.3 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.0 W0.0 W
Energieverbruik idle8.9 W16.1 W


2 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
Bronze Award Dell Vostro 3360 (Core i5-3317U)

Dell Vostro 3360 (Core i5-3317U)

  • Intel Core i5 3317U
  • 6 GB
  • 13 inch
  • 1366x768
  • Intel HD Graphics 4000
  • 320 GB
  • 1.64 kg
Niet verkrijgbaar
Dell Vostro 3560 (Core i5-3210M/HD 7670M)

Dell Vostro 3560 (Core i5-3210M/HD 7670M)

  • Intel Core i5 3210M
  • 4 GB
  • 15.3 inch
  • 1920x1080
  • AMD Radeon HD 7670M
  • 500 GB
  • 2.72 kg
Niet verkrijgbaar
0
*