BTO X.Book 15CL46 en 17CL46 met Ivy Bridge

5 reacties
4 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. Gaming benchmarks (Battlefield 3)
  3. 3. Gaming benchmarks (Crysis 2)
  4. 4. Gaming benchmarks (Skyrim)
  5. 5. Prestaties: 3DMark06
  6. 6. Prestaties: 3DMark Vantage
  7. 7. Prestaties: Cinebench 10
  8. 8. Prestaties: PCMark 7
  9. 9. Accutest (PCMark05)
  10. 10. Accutest (Readertest)
  11. 11. Specificaties
  12. 12. Conclusie
  13. 4 besproken producten
  14. 5 reacties

Specificaties

Algemeen
 
MerkBTO-NotebooksBTO-NotebooksBTO-NotebooksBTO-Notebooks
ProductnaamX-Book 15CL46 (3610QM)X-Book 15CL46 (Core i7 2670QM)X-Book 17CL46 (3820QM)X-Book 17CL46 (Core i7 2670QM)
Productcode15CL46-I17CL46-I
DetailsProductinfoProductinfoProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeLaptopLaptopLaptopLaptop
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i7Intel Core i7Intel Core i7Intel Core i7
Processor typeIntel Core i7 3610QMIntel Core i7 2670QMIntel Core i7 3820QMIntel Core i7 2670QM
Processor klokfrequentie2.30 GHz2.20 GHz2.70 GHz2.20 GHz
ChipsetIntel HM77Intel HM77Intel HM77Intel HM77
Geheugen capaciteit16 GB16 GB16 GB16 GB
Type geheugenDDR3DDR3DDR3DDR3
Geheugen klokfrequentie1600 MHz1600 MHz1600 MHz1600 MHz
SODIMM sloten4444
Vrije SODIMM sloten0000
Werkgeheugen uitbreidbaar tot32 GB32 GB32 GB32 GB
Scherm
Scherm diagonaal15.6 inch15.6 inch17.3 inch17.3 inch
Resolutie1920x10801920x10801920x10801920x1080
Pixeldichtheid141 ppi141 ppi127 ppi127 ppi
Scherm type (mat/glans)MatMatMatMat
Touchscreen
3D-scherm
Graphics
GPU typeNvidia GeForce GTX 670MNvidia GeForce GTX 670MNvidia GeForce GTX 675MNvidia GeForce GTX 675M
Geïntegreerde / losse GPULosse chipLosse chipLosse chipLosse chip
Videogeheugen1.5 GB1.5 GB2 GB2 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit128 GB128 GB256 GB256 GB
Harddisk toerental0 rpm0 rpm0 rpm0 rpm
Harddisk/SSD 1 capaciteit128 GB128 GB256 GB256 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/FlashSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productCrucial M4Crucial M4Corsair Performance ProCorsair Performance Pro
Optische drive merk/productTSSTCorp SN-208ABTSSTCorp SN-208AB
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN adapterRealtek PCIe GBERealtek PCIe GBERealtek PCIe GBERealtek PCIe GBE
LAN snelheid1000 Mbit/s1000 Mbit/s1000 Mbit/s1000 Mbit/s
WLAN / WiFi standaard802.11n (Wi-Fi 4)802.11n (Wi-Fi 4)802.11n (Wi-Fi 4)802.11n (Wi-Fi 4)
WLAN adapterIntel Centrino 1030Intel Centrino 1030Intel Centrino 1030Intel Centrino 1030
Modem
Bluetooth
3G (HSPA/UMTS)
Aansluitingen
PC-Card Type II0000
ExpressCard (type)
Smartcard
USB 2.0 (Type-A)1111
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)3333
FireWire - 4-pin (Mini)1111
FireWire - Totaal1111
eSATA1111
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
Cardreader - MS
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen4444
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie2.0 MPixel2.0 MPixel2.0 MPixel2.0 MPixel
Sensors
Vingerafdruklezer
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
TV-tuner analoog
TV-tuner DVB-T
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)76.96 Wh76.96 Wh76.96 Wh76.96 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal3115 gram3115 gram3790 gram3790 gram
Gewicht excl. accu2690 gram2690 gram3370 gram3370 gram
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 7 Home PremiumMicrosoft Windows 7 Home PremiumMicrosoft Windows 7 Home PremiumMicrosoft Windows 7 Home Premium
Windows benchmarks
3DMark0618016164942272518799
3DMark Vantage13726135001570416861
3DMark11 (Entry)50746026
3DMark11 (Performance)3074295436833549
3DMark11 (Extreme)94092511461135
Windows Prestatie index7.27.26.97.2
WinSAT processor7.57.57.77.5
WinSAT geheugen7.67.67.77.5
WinSAT grafisch7.27.26.97.2
WinSAT grafisch spellen7.27.26.97.2
WinSAT primaire vaste schijf7.97.97.97.9
PCMark Vantage - System15727151642040616872
PCMark Vantage - Memories Score109659922112909263
PCMark Vantage - TV and Movies Score6506619072346415
PCMark Vantage - Gaming Score16783151081898113062
PCMark Vantage - Music Score19038168282209218867
PCMark Vantage - Communications Score17304154671743214362
PCMark Vantage - Productivity Score20538213162512622097
PCMark Vantage - HDD Score44495453574395750375
Cinebench 10 (Multi-CPU, 32-bit)17616148411980214598
Cinebench 11.5 (64-bit)6.266.87
PCMark 7 - PCMark Score4465402750164087
PCMark 7 - Lightweight Score4781434853134494
PCMark 7 - Productivity Score4314375250373754
PCMark 7 - Entertainment Score4177385846303958
PCMark 7 - Creativity Score5139472855634868
PCMark 7 - Computation Score4978423554174164
PCMark 7 - System Storage Score5240516053535318
Windows game benchmarks 2013-2014
Crysis 2 High (lowest) (1366x768)57.8 fps58.3 fps71.1 fps71.6 fps
Crysis 2 Ultra (highest) (1366x768)39.6 fps39.6 fps44.9 fps44.6 fps
Crysis 2 High (lowest) (1920x1080)32.8 fps33 fps40.9 fps41 fps
Crysis 2 Ultra (highest) (1920x1080)23.4 fps23 fps26.5 fps27 fps
Battlefield 3 - 1366x768 - Low84.3 fps76 fps94.8 fps91.5 fps
Battlefield 3 - 1366x768 - High60 fps59 fps62.7 fps60 fps
Battlefield 3 - 1920x1080 - Low55.9 fps54 fps67.9 fps65 fps
Battlefield 3 - 1920x1080 - High33.8 fps34 fps39.3 fps40 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Low) (1366x768)114.8 fps115 fps144.5 fps139 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Ultra) (1366x768)37.1 fps33 fps45.5 fps48 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Low) (1920x1080)68.7 fps67 fps81.8 fps81 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Ultra) (1920x1080)26.0 fps24 fps32.6 fps29 fps
Notebook Performance Index
NPI - Gaming85859191
NPI - Entertainment73737878
NPI - Internet, e-mail en social media84849090
NPI - Werk en studie83838686
Energieverbruik / Accu
Batterymark readertest236 min.252 min.189 min.199 min.
Accutest PCMark05112 min.120 min.117 min.122 min.
Energieverbruik uit13.8 W26.3 W26.9 W0.9 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.2 W0.3 W0.2 W0.3 W
Energieverbruik idle26.8 W85.5 W14.8 W28.2 W

Advertentie

4 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
BTO-Notebooks X-Book 15CL46 (3610QM)

BTO-Notebooks X-Book 15CL46 (3610QM)

  • Intel Core i7 3610QM
  • 16 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 670M
  • 128 GB
  • 3.12 kg
Niet verkrijgbaar
BTO-Notebooks X-Book 15CL46 (Core i7 2670QM)

BTO-Notebooks X-Book 15CL46 (Core i7 2670QM)

  • Intel Core i7 2670QM
  • 16 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 670M
  • 128 GB
  • 3.12 kg
Niet verkrijgbaar
BTO-Notebooks X-Book 17CL46 (3820QM)

BTO-Notebooks X-Book 17CL46 (3820QM)

  • Intel Core i7 3820QM
  • 16 GB
  • 17.3 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 675M
  • 256 GB
  • 3.79 kg
Niet verkrijgbaar
BTO-Notebooks X-Book 17CL46 (Core i7 2670QM)

BTO-Notebooks X-Book 17CL46 (Core i7 2670QM)

  • Intel Core i7 2670QM
  • 16 GB
  • 17.3 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 675M
  • 256 GB
  • 3.79 kg
Niet verkrijgbaar
0

Hardware Info maakt gebruik van cookies

Hardware Info plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Hardware Info relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie.

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Hardware Info contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht.

    janee

    Hardware Info genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Hardware Info gevolgd worden. Deze data wordt maximaal 2 weken bewaard. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden.

    janee