De 7-serie laptops van BTO: X-Book 15CL46 en 17CL46

8 reacties
2 besproken producten
Inhoudsopgave
  1. 1. Inleiding
  2. 2. X-Book 15CL46
  3. 3. Onkyo, mSATA en meer
  4. 4. X-Book 17CL46
  5. 5. Met GTX 675M
  6. 6. Gaming benchmarks (Battlefield 3)
  7. 7. Gaming benchmarks (Crysis 2)
  8. 8. Gaming benchmarks (Skyrim)
  9. 9. Prestaties: 3DMark06
  10. 10. Prestaties: 3DMark Vantage
  11. 11. Prestaties: Cinebench 10
  12. 12. Prestaties: PCMark 7
  13. 13. Accutest (PCMark05)
  14. 14. Accutest (Readertest)
  15. 15. Specificaties
  16. 16. Conclusie
  17. 2 besproken producten
  18. 8 reacties

Specificaties

Algemeen
 
MerkBTO-NotebooksBTO-Notebooks
ProductnaamX-Book 15CL46 (Core i7 2670QM)X-Book 17CL46 (Core i7 2670QM)
Productcode
DetailsProductinfoProductinfo
Apparaat type
Apparaat typeLaptopLaptop
Processor / Chipset / Geheugen
Processor serieIntel Core i7Intel Core i7
Processor typeIntel Core i7 2670QMIntel Core i7 2670QM
Processor klokfrequentie2.20 GHz2.20 GHz
ChipsetIntel HM77Intel HM77
Geheugen capaciteit16 GB16 GB
Type geheugenDDR3DDR3
Geheugen klokfrequentie1600 MHz1600 MHz
SODIMM sloten44
Vrije SODIMM sloten00
Werkgeheugen uitbreidbaar tot32 GB32 GB
Scherm
Scherm diagonaal15.6 inch17.3 inch
Resolutie1920x10801920x1080
Pixeldichtheid141 ppi127 ppi
Scherm type (mat/glans)MatMat
Touchscreen
3D-scherm
Graphics
GPU typeNvidia GeForce GTX 670MNvidia GeForce GTX 675M
Geïntegreerde / losse GPULosse chipLosse chip
Videogeheugen1.5 GB2 GB
Opslag
Totale opslagcapaciteit128 GB256 GB
Harddisk toerental0 rpm0 rpm
Harddisk/SSD 1 capaciteit128 GB256 GB
Harddisk/SSD 1 soortSSD/FlashSSD/Flash
Harddisk/SSD 1 merk/productCrucial M4Corsair Performance Pro
Optische drive merk/productTSSTCorp SN-208AB
DVD branden
Blu-ray lezen
Blu-ray branden
Connectiviteit / Netwerk
LAN adapterRealtek PCIe GBERealtek PCIe GBE
LAN snelheid1000 Mbit/s1000 Mbit/s
WLAN / WiFi standaard802.11n (Wi-Fi 4)802.11n (Wi-Fi 4)
WLAN adapterIntel Centrino 1030Intel Centrino 1030
Modem
Bluetooth
3G (HSPA/UMTS)
Aansluitingen
PC-Card Type II00
ExpressCard (type)
Smartcard
USB 2.0 (Type-A)11
USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1)33
FireWire - 4-pin (Mini)11
FireWire - Totaal11
eSATA11
Cardreader - SD
Cardreader - MicroSD
Cardreader - MS
DVI-uitgang
VGA-uitgang
HDMI-uitgang
DisplayPort-uitgang
Mini DisplayPort-uitgang
Analoge audio aansluitingen44
Aansluiting dockingstation
Kensingtonslot
Camera
Geïntegreerde camera
Cameraresolutie2.0 MPixel2.0 MPixel
Sensors
Vingerafdruklezer
Overige hardware
Trusted Platform Module (TPM)
Geïntegreerde microfoon
TV-tuner analoog
TV-tuner DVB-T
Maten en gewichten
Accu capaciteit (Wh)76.96 Wh76.96 Wh
Verwisselbare accu
Gewicht totaal3115 gram3790 gram
Gewicht excl. accu2690 gram3370 gram
Software
BesturingssysteemMicrosoft Windows 7 Home PremiumMicrosoft Windows 7 Home Premium
Windows benchmarks
3DMark061649418799
3DMark Vantage1350016861
3DMark11 (Performance)29543549
3DMark11 (Extreme)9251135
Windows Prestatie index7.27.2
WinSAT processor7.57.5
WinSAT geheugen7.67.5
WinSAT grafisch7.27.2
WinSAT grafisch spellen7.27.2
WinSAT primaire vaste schijf7.97.9
PCMark Vantage - System1516416872
PCMark Vantage - Memories Score99229263
PCMark Vantage - TV and Movies Score61906415
PCMark Vantage - Gaming Score1510813062
PCMark Vantage - Music Score1682818867
PCMark Vantage - Communications Score1546714362
PCMark Vantage - Productivity Score2131622097
PCMark Vantage - HDD Score4535750375
Cinebench 10 (Multi-CPU, 32-bit)1484114598
PCMark 7 - PCMark Score40274087
PCMark 7 - Lightweight Score43484494
PCMark 7 - Productivity Score37523754
PCMark 7 - Entertainment Score38583958
PCMark 7 - Creativity Score47284868
PCMark 7 - Computation Score42354164
PCMark 7 - System Storage Score51605318
Windows game benchmarks 2013-2014
Crysis 2 High (lowest) (1366x768)58.3 fps71.6 fps
Crysis 2 Ultra (highest) (1366x768)39.6 fps44.6 fps
Crysis 2 High (lowest) (1920x1080)33 fps41 fps
Crysis 2 Ultra (highest) (1920x1080)23 fps27 fps
Battlefield 3 - 1366x768 - Low76 fps91.5 fps
Battlefield 3 - 1366x768 - High59 fps60 fps
Battlefield 3 - 1920x1080 - Low54 fps65 fps
Battlefield 3 - 1920x1080 - High34 fps40 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Low) (1366x768)115 fps139 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Ultra) (1366x768)33 fps48 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Low) (1920x1080)67 fps81 fps
The Elder Scrolls V Skyrim (Ultra) (1920x1080)24 fps29 fps
Notebook Performance Index
NPI - Gaming8591
NPI - Entertainment7378
NPI - Internet, e-mail en social media8490
NPI - Werk en studie8386
Energieverbruik / Accu
Batterymark readertest252 min.199 min.
Accutest PCMark05120 min.122 min.
Energieverbruik uit26.3 W0.9 W
Energieverbruik adapter (zonder laptop)0.3 W0.3 W
Energieverbruik idle85.5 W28.2 W

Advertentie

2 besproken producten

Vergelijk alle producten

Vergelijk   Product Prijs
BTO-Notebooks X-Book 15CL46 (Core i7 2670QM)

BTO-Notebooks X-Book 15CL46 (Core i7 2670QM)

  • Intel Core i7 2670QM
  • 16 GB
  • 15.6 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 670M
  • 128 GB
  • 3.12 kg
Niet verkrijgbaar
BTO-Notebooks X-Book 17CL46 (Core i7 2670QM)

BTO-Notebooks X-Book 17CL46 (Core i7 2670QM)

  • Intel Core i7 2670QM
  • 16 GB
  • 17.3 inch
  • 1920x1080
  • Nvidia GeForce GTX 675M
  • 256 GB
  • 3.79 kg
Niet verkrijgbaar
0

Hardware Info maakt gebruik van cookies

Hardware Info plaatst functionele en analytische cookies voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Deze cookies zijn noodzakelijk. Om op Hardware Info relevantere advertenties te tonen en om ingesloten content van derden te tonen (bijvoorbeeld video's), vragen we je toestemming. Via ingesloten content kunnen derde partijen diensten leveren en verbeteren, bezoekersstatistieken bijhouden, gepersonaliseerde content tonen, gerichte advertenties tonen en gebruikersprofielen opbouwen. Hiervoor worden apparaatgegevens, IP-adres, geolocatie en surfgedrag vastgelegd.

Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Toestemming beheren

Hieronder kun je per doeleinde of partij toestemming geven of intrekken. Meer informatie vind je in ons cookiebeleid.

Functioneel en analytisch

Deze cookies zijn noodzakelijk voor het functioneren van de website en het verbeteren van de website-ervaring. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie.

janee

    Relevantere advertenties

    Dit beperkt het aantal keer dat dezelfde advertentie getoond wordt (frequency capping) en maakt het mogelijk om binnen Hardware Info contextuele advertenties te tonen op basis van pagina's die je hebt bezocht.

    janee

    Hardware Info genereert een willekeurige unieke code als identifier. Deze data wordt niet gedeeld met adverteerders of andere derde partijen en je kunt niet buiten Hardware Info gevolgd worden. Deze data wordt maximaal 2 weken bewaard. Je kunt deze toestemming te allen tijde intrekken.

    Ingesloten content van derden

    Deze cookies kunnen door derde partijen geplaatst worden via ingesloten content. Klik op het informatie-icoon voor meer informatie over de verwerkingsdoeleinden.

    janee